RODZICU, TAK W 5 KROKACH ZEPSUJESZ SWÓJ WIECZÓR

piątek, 28 grudnia 2018

       Wieczór – tak długo na niego czekaliście, prawda? Dzieciaki wreszcie zasnęły i możecie w spokoju zrealizować swoje plany czy najzwyczajniej w świecie odpocząć. Są jednak rzeczy, o których pod żadnym pozorem nie możecie nawet pomyśleć, bo w przeciwnym wypadku z wolnego wieczoru nici.... 

POMYŚL O TYM, JAK ZROBIŁO SIĘ CICHO 

Od razu masz zagwarantowane donośne „mamo” z dziecięcego pokoju. Zawsze tak jest. To tak, jakby dzieci miały zamontowany jakiś niewidzialny czujnik, który uruchamia się, gdy przez Twoją głowę przejdą słowa „ale cicho...”. Jest cicho? Jest! Nie myśl o tym, nie ciesz się tym, nie chwal tego – cisza! 

ZAPRAGNIJ SNU 

Zazwyczaj jest tak, że kiedy nie mamy żadnych planów na wieczór, ani nic konkretnego do zrobienia – dzieci śpią, jak aniołki. Gorzej niestety ma się sytuacja, kiedy jesteśmy bardzo zmęczeni i jedynym o czym marzymy jest sen. Nasze dziecko wyczuje to od razu i większą część nocy albo będzie cię wołać, albo przyjdzie do ciebie i będzie cię kopać. 


SPRZĄTNIJ ZABAWKI 

Ile razy sprzątaliście zabawki dziecka, kiedy ono już smacznie spało? Teoretycznie wydawać by się mogło, że to najlepszy moment, aby na spokojnie poukładać wszystko w odpowiednich pudełkach. Niestety... Kiedy będziesz myśleć, że to już wreszcie koniec, TA najgłośniejsza zabawka się włączy i zacznie grać jak szalona budząc potomstwo... 


ZRÓB DOMOWE SPA 

Jak najszybciej zrujnować sobie wieczór? Spróbuj zrobić sobie domowe SPA. Dzieci smacznie śpią, Ty rozstawiasz świece w łazience, przygotowujesz kosmetyki i napuszczasz wody do wanny. Sprawdzasz – dzieci śpią. A teraz? Teraz wejdź do wanny i zapragnij chwili relaksu, powodzenia ;)

POLECANE
i wisienka na torcie, życie seksualne rodziców

1 komentarze