DWA FASONY SPODNI, KTÓRE MUSISZ MIEĆ W TYM SEZONIE. UKRYJĄ KAŻDĄ NIEDOSKONAŁÓŚĆ. BONUS-DWIE DZIANINOWE SUKIENKI NA KAZDA OKAZJĘ.

niedziela, 12 marca 2023

 

         Ostatnie kilka lat wąskie spodnie biły rekordy popularnoci. W sumie nie ma się co dziwić: dopasowane, podkreślające figurę, ukazujące długie nogi. Ich zalety dla większości sylwetek okazały się jednak wadami. Nie tylko wąskie spodnie podkreślają atuty, uwypuklają też mankamenty. Dlatego, kiedy znalazłam dwa fasony spodni dżinsowych, które idealnie maskują każdą fałdkę i dopasowują się do sylwetki, musiałam się tym odkryciem podzielić. Obie pary kupiłam na BONPRIX. W sumie jedne mam od 1.5 roku, drugie od niecałego miesiąca. Oczywiście oba modele nadal dostępne są na stronie.


Pierwsze mają wysoki stan, lekko rozszerzane nogawki i wszyte gumki z tyłu. Dzięki tym gumkom spodnie dopasowują się do sylwetki, a wysoki stan ukrywa każdą fałdkę, o czym przekonałam się na przełomie ostatniego 1.5 roku, kiedy to w mojej wadze było ok. 7 kg wahanie.
           Spodnie pokazywałam TUTAJ
                      Spodnie kupisz tutaj

Drugi model to moje najnowsze odkrycie to dżinsy typu szwedki. Nieco niższy stan, jednak jako niski bym go nie określiła, regulowana gumka w pasie, zakładki przy kieszeniach oraz mega szerokie nogawki sprawiają, że spodnie pasują zarówno do mocno dopasowanej góry, jak i do szerokiej. Gumka w pasie powoduje automatyczne dopasowanie do sylwetki, niezależnie od fazy cyklu, a ta jak wiadomo powoduje zmiany w wyglądzie. Niewątpliwą zaletą są również głębokie kieszenie, które bez problemu mieszczą dużego smartfona.

        Porównanie obu par na falimku TUTAJ
                    Do kupienia Tutaj
Bonusem w moich odkryciach jest sukienka w dwóch kolorach. Jedna mam od ok. roku, druga od dwóch tygodni. Powieliłam sprawdzający się model w innym kolorze. Sukienki są miękkie i bardzo przyjemne w dotyku oraz cieplutkie. Dla mnie mają za długie rękawy, które skróciłam, jednak koleżanka, która zamówiła taką sukienkę twierdzi, że na nią są idealne. Dla mnie długość rękawów nie stanowi problemy, sukienki są tak fajne i dobrze się noszą, że lekka przeróbka nie była problemem.Któryś model spodni do ciebie przemawia? Masz swój tym sukienki dzianinowej?Część zakupów sfinansowałam, część zrealizowałam z bonu podarunkowego dlatego oznaczam mianem współpracy reklamowej.2 komentarze

  1. Nie wiem czy bym się przekonała do szerokich nogawek

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja tam lubię takie spodnie. Z szerokimi nogawkami nigdy się nie rozstałam

    OdpowiedzUsuń