JAK DZIAŁA TYPOWA MATKA?

poniedziałek, 15 stycznia 2018
robot dodatkowe funkcje

Matka to typowe wielofunkcyjne urządzenie. Awaryjne i niedoskonałe Łatwo się resetuje i aktualizuje. Jedną z największych wad jest doskonałą pamięć. Wraz z wiekiem urządzenia następuje samoczynne powielanie danych. Pojawiają się też nowe funkcje. 


INFORMACJA OGÓLNA

Jednostka przewrażliwiona, wpatrzona we własne potomstwo, często kłótliwa i narzucająca innym własne zdanie. Bez większych problemów działa pod wpływem kawy i czekolady. 

PIERWSZE UŻYCIE

Funkcja matka włącza się wraz z pojawieniem się pierwszego potomka. Aktywacja uruchamia szereg sprzeczności w systemie. Pozwala też na załadowanie aplikacji "dopóki mieszkasz pod moim dachem".

TRYB AWARYJNY

Pomimo braku snu od kilku lat jest w stanie prawie logicznie myśleć, ogarniać dom i dzieci oraz pracować zawodowo, często na odpowiedzialnym stanowisku. Ostrzeżenie! Bez kawy rano do niej nie podchodź.

FUNKCJA AUTOMATYCZNA

Od świtu do zmierzchu działa na autopilocie. Wszelkie zmiany ustawień rozbrajają mechanizm i powodują uszkodzenie systemu cierpliwości. 

ROZSZERZENIE USTAWIEŃ

Ta funkcja włącza się automatycznie wraz z rozwojem potomstwa. System jest tak skonstruowany, że ewoluuje wraz z zachodzącymi potrzebami. Jest to to jednak wadliwa opcja, gdyż częściej działa pod wpływem serca niż rozumu. 

CZĘŚCI ZAMIENNE

Matka jest jednorazowym produktem, bez części zamiennych. Ma to duży wpływ na jej użytkowanie. Jednak jest to zazwyczaj produkt niezniszczalny, z dożywotnią gwarancją.

KONSERWACJA URZĄDZENIA

Należy uruchomić tryb awaryjny, wspomóc go dodatkową porcją ptysi lub bezy. Można zastosować reset sytemu winem i czekoladą. UWAGA! Nie należy odświeżać pamięci, może to doprowadzić do utrwalenia wiadomości, które powinny zostać skasowane. 

SERWIS

Serwisowanie matki jest banalnie proste. Należy pozwolić jej samotnie wyjść z domu. Oddzielenie matki od potomstwa powoduje automatyczną samonaprawę i przedłużenie gwarancji oraz zwiększenie wydajności pracy. 

WADY

O wadach nie ma jednoznacznych informacji. Posiada je każdy model, jednak są one zróżnicowane i trudne do wymienienia. Aktualizacja systemy nie wykasowuje ich.


Więcej humoru znajdziesz poniżej
7 WKURZAJĄCYCH TYPÓW MATEK
MATKI Z PLACÓW ZABAW-SPRAWDŹ, KTÓRYM TYPEM JESTEŚ
10 RZECZY, KTÓRE UMIESZ ROBIĆ, GDY JESTEŚ RODZICEM9 komentarze

 1. Haha super :) Na wesoło i z przymrużeniem oka bo po 2-giej nieprzespanej nocy przy przeziębionym dzieciu zatraca się nieco poczucie humoru ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobra instrukcja obsługi urządzenia widzę. Duża doza humoru.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadza się, produkt działający dożywotnio, a raczej, nie do zdarcia ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Humorystyczny system gwarancyjny opracowałaś🙂

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko się zgadza, z tą kawą również :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Haha co racja to racja. Świetnie piszesz.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ha ha najbardzej mi się podoba to serwisowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Gorzej, że nie każda matka chce wyjść sama z domu :P

  OdpowiedzUsuń