KSIĘŻYCOWY KALENDARZ-ŻYJ ZGODNIE Z FAZAMI KSIĘŻYCA.

środa, 17 stycznia 2018
kalendarz
 
     Zastanawiasz się czasem dlaczego, mimo iż ta sama fryzjerka dba o twoje włosy, za każdym razem wyglądają inaczej? Raz rosną szybciej, innym razem wolniej, farba trzyma się długo lub zmywa po kilku myciach, odżywka działa cuda lub wręcz przeciwnie. Tak samo z depilacją i paznokciami. Nigdy nie wiesz, z jakiego powodu ten sam zabieg inaczej się utrzymuje.
Kosmetyczne zabiegi to nie wszystko. Do tego dochodzi powodzenie rozpoczęcie projektu firmowego, diety czy hodowli roślin. Myślisz, że nie masz na to wpływu? Zaraz wyprowadzę cię z błędu. To fazy Księżyca mają największy wpływ na wygląd cery, samopoczucie, sex czy zabiegi kosmetyczne. Czy wiesz, kiedy najlepiej zabierać się za wszystko, co bezpośrednio dotyczy twojego życia, a możesz mieć wpływ na ich przebieg i realizację.

Księżyc oddziałowuje na ciebie poprzez narodziny. Baran to urodzony przywódca, Byk jest stały w swoich przekonaniach i nie zmienia zdania, Bliźnięta zawsze mówią to, co myślą, a ich działania bywają skrajne, Rak jest bardzo uczuciowy, ale często wycofany, Lew zazwyczaj cieszy się uznaniem w swoim otoczeniu, Panna realizuje swoje zamierzenia, choćby były nierealne, Waga jest bardzo zrównoważona i konkretna, Skorpion jest bardzo czujny i wie wszystko o otoczeniu, Strzelec jest wiedziony dobrymi ścieżkami, zawsze przytajają mu się dobre rzeczy, Koziorożec ma ścisły umysł, zawsze jest skoncentrowany, Wodnik to nieodgadniony umysł, zawsze wyprzedza myślą swoje czasy, Ryby każdemu się wymykają, zawsze są obok, ale realnie ciężko je dosięgnąć. To w skrócie charakterystyka każdego z nas. To, spod jakiego znaku jesteśmy oraz księżyc w aktualnej fazie, mają wpływ na nasze życie.

PIERWSZA KWADRA przybywanie księżyca
 • musisz ograniczyć słodycze do minimum, w tym czasie łatwo przytyć

 • to dobry moment na walkę z cellulitem, organizm przyjmuje dużo składników z kosmetyków

 • fryzjer, jeżeli chcesz by twoje włosy pięknie rosły, to dobry czas a ich podcięcie

PEŁNIA- czas kiedy widzisz na niebie cały księżyc
 • w tym czasie zrezygnuj z zabiegów fryzjerskich, włosy nie będą się układały, a zabiegi nie odniosą żadnego skutku
 • gotuj, w tym czasie nawet zaklęta potrawa lub wypiek wyjdzie ci idealnie
 • seks-rozkoszuj się nim, w czasie pełni uwolnisz z siebie najskrytsze pragnienia.

OSTATNIA KWADRA-księżyca ubywa
 • najlepszy czas na rozpoczęcie diety, w tym czasie organizm będzie szybciej pozywał się balastu nadwagi
 • depilacja w tym czasie jest skuteczniejsza i mniej bolesna
 • to również dobry czas na intensywne ćwiczenia

NÓW-to czas, kiedy noc jest bezksiężycowa
 • w tym czasie najlepiej rozpocząć detoks, łatwiej oczyścisz organizm z toksyn
 • szczera rozmowa-łatwiej będzie ci naprawić relacje z innymi


Od zawsze interesowałam się fazami księżyca, ziołolecznictwem, zabiegami niekonwencjonalnymi. Świat eteryczny fascynował mnie od lat. Rozwój duchowy, karmienie zmysłów oraz zwiększenie samoświadomości było i jest moim celem. Robiłam to intuicyjnie. W tym roku po raz pierwszy trafiłam na KSIĘŻYCOWY DZIENNIK. Poza ciekawymi informacjami, nawet dla kogoś, kto wcześniej nie interesował się fazami księżyca oraz ich wpływem na nasze życie, jest tam dużo miejsca na własne obserwacje i przemyślenia.

Już sama okładka nastraja i zachęca do odlotu myślami w kosmos. Krótkie wprowadzenie umocni każdego w zamyśle zmian pędu dnia codziennego, do pochylenia się w stronę natury i zwolnienia. Nie mówię tu o rzuceniu wszystkiego i ucieczce do lasu. Ale o wsłuchaniu się w siebie i z pomocą księżyca, wprowadzenie porządku we własnych chaosie. Stosując rady i tygodniowy planer, na który jest miejsce, każdy poradzi sobie z samodyscypliną. Niezależnie od tego, czy jest to dieta, ćwiczenia, praca, nauka, czy realizacja celu. Księżyc ma moc, pomoże każdemu, według jego potrzeb. To dzięki świadomości wpływu księżyca na twoje życie, dowiesz się, kiedy umówić się na randkę, a kiedy poprosić szefa o podwyżkę. Swój sukces masz w zasięgu ręki.

Gdzie znajdziesz kalendarz księżycowy? 
MOON JOURNAL znak.com aktualna cena promocyjna 27.93 zł
fazy księżyca

lipiec 2018 sierpień 2018 wrzesień 2018

październik 2018 listopad 2018 grudzień 2018


18 komentarze

 1. Słyszałam już o nim i zaintrygował mnie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nigdy nie słyszałam o tym, zaciekawilas mnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja akurat raczej nie przywiązuję do tego wagi - ale może po przeczytaniu tej książki zmieniłabym podejście .

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy raz słyszę o czymś takim :-) zaintrygowałaś mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie miałam o tym pojęcia, super!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawie się prezentuje. Zaciekawił mnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Już kilka razy o nim czytałam. Z chęcią zobaczyłabym go w środku 💜

  OdpowiedzUsuń
 8. Kompletnie się nie zgadza opis mojego znaku zodiaku, dlatego nie do końca wierzę takim teoriom. Aczkolwiek z ciekawości bym przeczytała :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Widzę że spotkałam osobę, która też w to wierzy i nie uważa za jakieś fanaberie. Mój opis zodiaku, imienia i numer zgadza się w 80% z moją osobowością. Fazami księżyca interesuje się od dawna, jak również jej działaniem na nasze życie i realizację celów czy innych rzeczy. Chętnie sobie zapisze te porady dotyczące wykonywania danych czynności w określonych fazach. Świetnie napisany tekst. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zawsze mnie księżyc zastanawiał. Muszę poczytać :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Jestem bardzo ciekawa kalendarza 💙.

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale czad! No ja to często googluje nt temat takich księżycowych pierdołek. Fajnie mieć cały spis tego wszystkiego pod ręką.

  OdpowiedzUsuń
 13. Muszę sobie taki koniecznie kupić, mega ciekawy! :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Uwielbiam takie rzeczy! Ja w ogóle bardzo wierze w działanie i moc księżyca! A pełnia to już w ogóle jest dniem kiedy dzieją się magiczne rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Wygląda i brzmi całkiem ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń