MIKOŁAJKOWE SPOTKANIE

sobota, 30 grudnia 2017
blogowe spotanie

      Na początku grudnia planowałam jechać do brata w Białymstoku. Jedyny dostępny dla mnie weekend idealnie zgrał się z Mikołajkowym spotkaniem blogerek w tym mieście. Czułam się jak na początku drogi blogowania. Choć nie takie obce miasto, to jednak nie znałam nikogo ze spotkania. To w sumie zabawne, bo jadąc na jakikolwiek event, znam prawie wszystkich. Jednak uznałam, że spotkanie z kosmetcznymi blogerkami będzie miłą odskocznią.
Nie zawiodłam się. Otwartość i miła atmosfera były od progu wyczuwalne. Celem spotkania było wsparcie Ośrodka Opiekuńczo Wychowawczego im. Białówny w Białymstoku. Jednak największą niespodzianką była Agnieszka wwwlosy.pl. Jeżeli uważacie, że wciąż gadam, buzia mi się nie zamyka itd, to posłuchajcie jej. Przez osiem godzin prowadziła na YT live. Czujecie temat? Osiem godzin, a ona martwiła się, że są jakieś ograniczenia i całość się nie zapisze. Agnieszka ma niesamowicie piękne, grube i zdrowe włosy. O ich pielęgnacji wie wszystko. Może o tym opowiadać godzinami. 

Od niej dostałam wcierkę łopianową. Pachnie trochę jak krem do golenia pollena z lat 80 tych. Co mogę powiedzieć o produkcie po prawie 4 tygodniach stosowania? Zapach łopianu we wcierce zwyczaje trzeba ignorować. Jest raczej skuteczna, jednak moje obserwacje mogą być zakłócone przez używanie szamponu i maski przeciw wypadaniu włosów oraz przez zażywanie kolagenu norweskiego w kapsułkach i witamin vitapil. Jednak rady Agnieszki oraz obejrzenie kilku jej odcinków pomogły mi nieco zmienić podejście do pielęgnacji włosów moich i córek.

Poza wcierką wróciłam jeszcze z LIQ CR Serum Night 0.3% Retinol SILK korygującym na noc. To silny preparat, do którego skóra musi się przyzwyczaić. Na początku miałam zaczerwienienia, jednak po kilku aplikacjach przestały się pojawiać. Naskórek mocno się złuszcza, dlatego bezpośrednio przed większymi imprezami nie zalecam stosowania. Podkład na złuszczającym się naskórku nie wygląda zbyt dobrze. Warto kurację przeprowadzić w neutralnym okresie, kiedy skóra może swobodnie się regenerować bez dodatkowego obciążenia.
W spotkaniu uczestniczyły:

10 komentarze

 1. Miło było się spotkać! Mam to serum z retinolem i też jestem z niego zadowolona :) Wcierki jeszcze nie stosowałam, ale mam nadzieję, że zadziała pozytywnie na porost włosów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super spotkanie :) to serum jest świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę takiego spotkania :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajne spotkanie! Mam nadzieje ze często będą takie spotkania bo są bardzo fajne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne spotkanie! Widac, ze było miło i sympatycznie :)

  OdpowiedzUsuń