NAJWSPANIALSZY PREZENT DLA DZIECKA

środa, 14 grudnia 2016

           Przed świętami zastanawiasz się, co sprawi radość twojemu dziecku? Przeglądasz ofertę gier, zabawek, książek i stwierdzasz, że wszystko już ma? Mam podobnie. Dlatego prezenty dobieram bardzo starannie. Zazwyczaj angażuję w nie całą rodzinę. Oczywiście tą część, która kupuje prezenty. Szukam czegoś wartościowego, co zaskoczy i sprawi radość. Tak jest również i w tym roku. Po kilku telefonach z pytaniem "CO KUPIĆ Gabce?" odparłam: czas na dobra zabawę.

         Gaba jest dzieckiem, w sumie nastolatką, wymagającą ruchu. Jej niespożytkowana energia objawia się rano, po szkole i tuż przed snem. Lekcje wychowania fizycznego cztery razy w tygodniu, kółko łyżwo-rolek, zajęcia taneczne, ćwiczenie w domu oraz wspinanie na drzewa to za mało. Gaba wymaga więcej ruchu. Ostatnim hitem jest stawanie na rękach. Kiedy przestała brudzić butami wszystkie ściany, zaczęła stawać na środku pokoju. Gdy opanuje tę umiejętność, ma w planie chodzenie na rękach. Co ma z tym wspólnego prezent pod choinkę? Bardzo dużo.

          Latem Gaba była na koloniach z Biurem podróży BTA KOMPAS w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Był to obóz z elementami survivalu. Tak jej się spodobał, że zimą chciałaby powtórzyć przygodę. Tym razem jedzie na Kaszuby. Wracając do prezentów. Rodzina składa się na ten wyjazd. Zamiast 1785 zabawki, która zalegnie w kącie, Gaba dostanie niezapomniane przeżycia w grupie miłośników przygody. To ważny element rozwoju i kształtowania pasji młodego człowieka. Pamiątka w postaci wspomnień jest nieporównywalna do innych doświadczeń. Stad mój wybór

                                    O braku czasu na rozmowy z kolonii pisałam TU

Lubisz już mnie? Polub
                                                      Jaki jest twój pomysł na prezenty? 
Indywidualnie czy grupowo?

12 komentarze

 1. Wow, czaderski pomysł. Pamiętam doskonale czas swoich obozów! Nawet nie wiem jakbyśmy się starali nie zapewnimy dzieciom takiej rozrywki w domu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A mając więcej niż jedno dziecko, nie musimy się zastanawiać które wysłać, na obóz. Dzięki składce na prezent :*

   Usuń
 2. Świetny pomysł! Mam nadzieję, że moje dzieci w przyszłości będą chciały jeździć na obozy. Ja, jako dziecko, to uwielbiałam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie było mi dane wyjeżdżać, ani na obozy czy kolnie, ani na żaden urlop :( Dlatego, tak ważne jest dla mnie to, żeby moje dzieci mogły przebywać z rówieśnikami w środowisku, które najbardziej jej będzie odpowiadało :)

   Usuń
 3. Mieszkam 3km od tego miejsca ;) Jak dopisze pogoda i towarzystwo to wróci mego zadowolona :-) Nasze Piękne Kaszuby!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Serio? Opowiedz, jak u was jest? Proszę :*

   Usuń
  2. Przepięknie, wiosną, latem, jesienią... zimą cudownie ( szczególnie gdy jest lekki mróz i puszysty śnieg). Jest Park linowy, piękne ścieżki na spacery nad jeziorem, wyciągi narciarskie niedaleko. Nie zamieniłabym naszej miejscówki za żadne skarby :-) I powiem Ci jedno, wpakuj się Córci do walizki a nie będziesz żałować :D

   Usuń
  3. Park linowy jest tym, co Gaba lubi najbardziej <3 Na śnieg każdy liczy podczas ferii :*

   Usuń
 4. Rewelacyjny pomysł. Młoda będzie zachwycona!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozdrowienia z Kaszub. Super miejsce, kiedyś tam pracowałam ;) I faktycznie jak pogoda dopisze to będzie super. Tak jak koleżanka wyżej polecam, okolice fantastyczne zarówno na lato jak i na zimę. Pomysł na prezent genialny.

  OdpowiedzUsuń