INTERAKTYWNA WYSTAWA PLAYMOBIL W CENTRUM JANKI IDELNA NA DZIEŃ DZIECKA

poniedziałek, 16 maja 2022

 


   Dzień Dziecka zbliża się wielkimi krokami. Wielu rodziców zastanawia się, jak go urozmaicić, by pociechy miały maksimum frajdy. Dla poszukujących pomysłu podaję go jak na tacy: Interaktywna, bezpłatna wystawa Playmobil w Centrum Janki. Wystawa jest ogólnodostępna od 14  do 28 maja. Na terenie Centrum Janki czeka super statek piracki, strefa city life oraz zamek rycerski z laboratorium i mini kinem. Na dzieci czekają gry, zabawy, kącik plastyczny oraz interaktywne atrakcje. Oczywiście jest też konkurs dla dzieci, w którym do wygrania są zestawy Playmobil. 

Wystawa Playmobil dostępna jest już teraz. Wystarczy przyjechać do Centrum Janki, by móc podziwiać atrakcje. Poznanie magicznego świata figurek i zobaczenie ich w wersji XL robi niesamowite wrażenie. Piracki statek, zamek rycerski, czy wóz strażacki, to obiekty, przy których od razu słychać zachwyt wśród dzieci. Interaktywne tablice przy figurce policjanta również dają moc zabawy.

Wystawa Playmobil to dobra zabawa z elementami edukacyjnymi. Piracki statek zachwyca rozmiarem i kompasem, który umieszczony jest przy kole sterowym. Zamek w tygodniu pełni rolę mini kina, jednak w dniach 27-28.05 zmieni się w laboratorium czarnoksiężnika. Wtedy też zamku strzec będzie baśniowy smok. Natomiast w strefie city life można  podziwiać i poznać pracę strażaków, znajduje się tam również szkoła bez nudnych lekcji, za to z ogromną figurą nauczycielki. 

W dniach 27-28 maja, na klientów Centrum Janki czeka konkurs. Wystarczy zrobić zakupy za łączną kwotę 200 zł (z wyłączeniem hipermarketu), zarejestrować paragon, spróbować swoich sił w rysowaniu i powalczyć o atrakcyjne nagrody. Interaktywna wystawa Playmobil to idealna możliwość świetnej rozrywki dla dzieci mniejszych i tym całkiem dużych. Artykuł powstał przy współpracy z Centrum Janki

0 komentarze

Prześlij komentarz