WIOSNA W DRESIE? NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI!

czwartek, 23 kwietnia 2020

ciuchy po domu


         Wiosna tego roku zapowiada się raczej domowo. Nie rezygnuję jednak całkowicie z makijażu oraz kobiecych ciuchów. Wiadomo, że najwygodniej w domu w dresie czy legginsach. Jednak pracuje w domu od prawie dekady i wiem, że takie podejście do stroju nie jest najlepsze. Przedewszystkim nie warto się zaniedbać i odpuścić sobie poprawienie samopoczucia fajnym wygłądem. Nie każdy dzień jest dobry na dres, gdyż powoduje on czasem pogorszenie nastroju. Na taki dzień warto wybrać strój wygodny, ale kobiecy. U mnie to sukienka lub spódnica.

Od 17 lat miałam jedną bluzę dżinsową. Jej czasy świetności minęły już dawno, ale jakoś ja polubiłam. W tym roku przeszła na emeryturę, a ja z entuzjazmem wybrałam nowy model, który ma mi towarzyszyć kolejne lata. Korzystając z okazji jednej przesyłki, dobrałam spódnicę, koszulki oraz bieliznę. Sprawdź poniżej, co spodobało mi się z wiosennej kolekcji Bonprix i jakie opinie wystawiłam o nich.


                     Maseczka do samodzielnego uszycia, wzór do wydruku i instrukcja TUTAJ 

2 komentarze

  1. Stylizacja świetna. Też nie chodzę po domu tylko w dresie, chce się zawsze zachować ładny wygląd. Chociaż przydałby się też fajny dres :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Kupiłam dwie pary adresów i bojówki oraz trampki on-line na stronie butik.

      Usuń