15 EDYCJA WARSZTATÓW Z GWIAZDĄ

piątek, 22 marca 2019
LOREK GOTUJE

         To już 15 edycja Warsztatów z gwiazdą organizowanych przez portal Allaboutlife. Warsztaty odbywają się regularnie i biorą w nich udział blogerzy, influencerzy, dziennikarze oraz gwiazdy. 19 marca w Centrum techniki Kulinarnej w Warszawie  pod hasłem "Wszystko co zdrowe" Lorek Zedju i Martyna Chomacka-finaliści Masterchef Polska gotowali wspólnie z przybyłymi gośćmi.

Warsztaty mają na celu rozpowszechnienie mody na zdrowe odżywianie, rodzinne spędzanie czasu w kuchni, co oczywiście zacieśnia więzy oraz wdrożenie zdrowych nawyków. Przy okazji odławiane są ciekawe marki, które pojawiają się na rynku. Często małe, rodzinne firmy stawiające na naturę i jakość. W warsztatach uczestniczyłam już po raz dwunasty, co oczywiście mogliście zobaczyć na moim instastory oraz na TikTok. Wśród marek, które zostały partnerami warsztatów są również te nominowane do plebiscytu Infuencer'sTop2019. W plebiscycie jestem jednym z jurorów, co oczywiście również możecie zobaczyć na instastory.

Partnerami XV edycji naszych Warsztatów byli: Oryginalny Sok, Kuvings, Moja Farma Urody, batony Nelka, Jabłka Grójeckie, Winnica Dwórzno, Stovit, Baziółka, Krasnystaw, Lunch Munch, Home&You, Zimne Piękno, L’Biotica, Ekowital, Urterkram, Dobrekonopie.pl, Runoland.

10 komentarze

 1. Mega pyszne i inspirujące te warsztaty, aż chciałoby się tam być

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżdżę na nie regularnie, wręcz czekam na kolejne edycje.

   Usuń
 2. Świetna tematyka warsztatów 🥰 ja również zaczynam coraz bardziej zwracać uwagę na zdrowe produkty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy alergicznych dzieciach dużo się zmienia i musimy patrzeć na to, co jemy.

   Usuń
 3. Jak ja bym chciała wziąć udział w takich warsztatach :) w kuchni to robię tylko podstawowe rzeczy, a czasami chciałabym pod czyims fachowym okiem zrobić coś wow :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamiast podstawowych improwizuję, zazwyczaj wychodzi wszystko bardzo dobrze ;)

   Usuń
 4. Pozazdrościć! Tego wina z chęcią bym się napiła ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie potrafie gotować, ale wśród tak ciekawych produktów może bym podłapała troche wiedzy kulinarnej :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W sumie umiem improwizować, gotowanie klasycznych dań sprawia mi kłopot, zapewne odnalazłabyś się na tych warsztatach. Poza tym, zazwyczaj Marcin z dziewczynkami gotują, a ja degustuję ;)

   Usuń