Najlepsze komedie na Dzień Babci i dziadka z seniorami w roli głównej

piątek, 21 stycznia 2022

 


Dzień Babci i Dzień Dziadka nieprzypadkowo obchodzone są w bardzo podobnym czasie. Święto babci i dziadka, dzień po dniu, skłaniają do podwójnych odwiedzin. Prezenty mogą być różne. Dla jednych najmiększym prezentem będzie obecność wnuków, dla innych laurka, dla kolejnych spersonalizowany prezent. W przypadku młodzieży czas z dziadkiem i babcią jest nawet bardziej doceniany niż w przypadku maluchów. Młodzież podyskutuje, zostanie nakarmiona przez babcię serniczkiem i może zaproponować wspólne oglądanie komedii z seniorami w roli głównej.

Moje propozycje wesołych filmów dla dziadków i o dziadkach:

"Co ty wiesz o swoim dziadku?", w którym wnuczek dowiaduje się, że dziadek to bardziej spoko gość niż on i może się od niego dużo nauczyć.

"Poznaj mojego tatę" oraz kontynuacja "Poznaj moich rodziców". Dwa odmienne światy, dwie rodziny, które mają inne motta życiowe, ale ponad wszystko kochają swoje dzieci.

"Tata kontra tata" oraz kontynuacją "Dziadek kontra dziadek". Patchworkowe rodziny, których wspólnym celem jest wychowanie dzieci, a w tle naprawienie i zacieśnienie relacji między pokoleniowych.

"Mamusie bez synusiów" to próba odcięcia pępowiny, wieloletnia przyjaźń, szacunek do rodziny i ogromna miłość do wnuczki.

"Wojna z dziadkiem" międzypokoleniowa jazda bez trzymanki

"Lepiej późno niż później" huśtawka emocjonalna dojrzewania do związku

"To skomplikowane" kolejna huśtawka emocjonalna i droga do związku dojrzałych ludzi

"Dwaj zgryźliwi tetrycy" oraz "Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy" przyjaźń i miłość podsycane wybuchowymi charakterami.

"Lady Vegas" męska przyjaźń od czasów szkoły.

Zdecydowanie do listy muszę dodać jeszcze "Praktykant" wdowiec na emeryturze zostaje praktykantem.

Taka lista nie tylko zapewni maraton wesołego kina, ale też pozwoli spędzić czas razem.


1 komentarze

  1. Praktykanta i Poznaj mojego tatę widziałam, Zaraz poszukam pozostałych filmów :)

    OdpowiedzUsuń