PREZENTY, PO KTÓRYCH ONA NA PEWNO Z TOBĄ ZERWIE,

wtorek, 19 listopada 2019
prezenty po których ona z tobą zerwie


   Zbliża się ważna data i w pocie czoła szukasz prezentu dla swojej ukochanej? A może nie masz pomysłu na to, co kupić jej na mikołajki czy imieniny? Bez względu na to, na co się zdecydujesz – istnieje nieoficjalna list prezentów zakazanych.

BIELIZNA WYSZCZUPLAJĄCA

Każda, nawet najpiękniejsza kobieta ma jakieś kompleksy – a jednym z nich najczęściej jest figura, która, choć dla Ciebie może wydawać się idealna – dla niej ma prawo być niewystarczająca. Mimo tego, że wiesz, że Twoja kobieta ma kilka kompletów, to NIGDY nie kupuj jej bielizny wyszczuplającej! Będzie to dla niej sygnał, że dla Ciebie jej ciało również nie jest wystarczająco dobre i może wpędzić ją w spore kompleksy – i będzie to TWOJA wina. Chyba tego nie chcesz, prawda?

ZESTAW DO SPRZĄTANIA

Wielu mężczyznom wydaje się, że praktyczne prezenty zawsze są dobrym pomysłem. I to prawda, o ile mówimy tutaj o notesie, breloczku do kluczy czy grawerowanej zapalniczce, a nie o... zestawie do sprzątania. Tak, tak – może i to Twoja kobieta sprząta w domu, a nowy mop naprawdę by się przydał, jednak uwierz – zanim ona umyje nim podłogę, najpierw uderzy Cię nim w głowę. Kilka razy.

OMSZAŁA CZEKOLADA

Przypomniałeś sobie o tej ważnej dacie dosłownie w ostatnim momencie, kiedy ona wróciła już do domu i nie zdążysz już kupić prezentu? Pamiętaj, że darując jej starą czekoladę, którą znalazłeś w szufladzie biurka, sam skazujesz się na wyrok śmierci. Prawdopodobnie z uśmiechem na twarzy Twoja kobieta podzieli się z Tobą tą czekoladą.

GADŻETY EROTYCZNE SADO MASO

Marzeniem wielu mężczyzn są erotyczne igraszki na nieco wyższym poziomie. Partnerka w wyuzdanym stroju, kajdanki i pejcze – chyba nie ma żadnego faceta, który oparłby się takiej propozycji. I o ile nie ma w tym niczego złego, o tyle kupowanie takich prezentów bez uzgodnienia tego z partnerką jest fatalnym pomysłem, który może doprowadzić do poważnej kłótni w związku.

ŚRODKI PIORĄCE

Czy ucieszyłbyś się, gdyby Twoja ukochana podarowała Ci w prezencie zimowy płyn do spryskiwaczy, albo zapas oleju do samochodu? Cóż, niektórych mężczyzn może i by taki prezent ucieszył – w końcu tym sposobem zaoszczędziłby na czymś, co i tak musiałby kupić. Twoja partnerka jednak z pewnością nie będzie zadowolona, jeśli w kartonowym pudełku znajdzie środki piorące. Nie, nawet jeśli pięknie je zapakujesz i przewiążesz symetryczną kokardką.

Wiesz już, czego nie powinieneś kupować i pamiętaj, jeśli jednak zechcesz zrobić żart i kupić coś z tej listy – robisz to na własną odpowiedzialność. Ona na pewno nie będzie zadowolona.

5 komentarze

 1. Jestem z tych kobiet które nue obrażają się właśnie o takie prezenty

  OdpowiedzUsuń
 2. Środki piorące? Ależ tak - razem z deklaracją, że ja już nie piorę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam i omszała czekoladę zjem, ale w formie rozpuszczonej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja zaś szczerze niewiele prezentów dostaję, zwykle sama sobie robię dobrze ;)

  OdpowiedzUsuń