WYGRAJ BMW NA 25 LECIE MARWIT

poniedziałek, 26 listopada 2018       Już od 25 lat Polska firma Marwit dostarcza dla nas soki z owoców i warzyw. Pamiętam ten czas, kiedy w lodówkach stało po kilka soków tej marki, obecnie jest ich znacznie więcej. Marwit ze swoim ćwierćwiecznym doświadczeniem cały czas zdobywa doświadczenie i zaskarbia sobie kolejne już pokolenie fanów soków. Z okazji jubileuszu Marwit zaprasza do wspólnego świętowania i udziału w konkursie, którego partnerem zostało BMW Dynamic Motors. Świeże soki bez konserwantów,
niepasteryzowane, w szklanych butelkach zawierają więcej witamin niż te w kartonach. Skąd wziął się pomysł na takie soki? Z marzeń i wiary w sukces tego projektu. W 1993 r. Maciej Jóźwicki, przy bardzo skromnych środkach postanowił podbić polski rynek świeżymi sokami. Sok nadający się do spożycia w ciągu 24 godzin? Jednak odważnie z tak bardzo nietrwały towarem wszedł na rynek.
25 lat później, mamy okazję świętować wraz z marką Marwit. Specjalnie dla nas Marwit ma konkurs "Wiesz, co pijesz", w którym do wygrania jest samochód marki BMW, pięć rowerów BMW oraz 250 bidonów. Pierwszym krokiem do zdobycia nagród jest zakup 2 produktów (świeże soki 250ml lub 500ml lub Smoothie 200ml na jednym paragonie), więcej o konkursie przeczytasz tutaj.

Z okazji 25 lecia marki Marwit odbyła się konferencja prasowa. Marwit razem z Fundacją Marwit Smak Zdrowia tworzy 25 ogrodów warzywno-ziołowych w 25 polskich szkołach. Akcja nie mogłaby się odbyć bez wsparcia sponsorów, którzy na potrzeby projektu przekazali sadzonki roślin, ogrodzenie, narzędzia ogrodnicze oraz ziemię. Są wśród nich: Vilmorin Garden, Cellfast, NAC, Compo , Prosperplast, Drew-Trans II I Bayer. Akcję wspiera także Dealer BMW. Ma to ma celu pokazanie dzieciakom, co naprawę jest zdrowe i co warto jeść. Ogródki powstaną już wiosną 2019 r.

Konferencja odbyła się przy ścisłej współpracy z Allaboutlife w gronie takich gwiazd jak Monika Mrozowska i Ewa Szabatin.


SOKI KONKURS

SOK JEDNODNIOWY

25 LAT MARWIT

BMW KONKURS

WYGRAJ BMW

MARWIT KONKURS

0 komentarze

Prześlij komentarz