ZABAWA KUPĄ TO KUPA ŚMIECHU

środa, 26 września 2018
zabawa kupą

    Gry dla dzieci zawsze wzbudzają zainteresowanie. Zwłaszcza te, przy których jest kupa śmiechu. Dzieciaki lubią dynamiczne gry, przy których można się poruszać, rywalizować oraz wykazać sprytem i zręcznością. Gry planszowe dla kilku osób wymagają długiego oczekiwania na swoją kolej, jednak w przypadku gier zręcznościowych oczekiwanie jest emocjonujące. Ruch każdego zawodnika to świetna zabawa nie tylko dla niego, ale i pozostałych.
Co to jest KUPA ŚMIECHU?

Kupa śmiechu to gra zręcznościowa. Składa się z płaskiej toalety ze spłuczką, przepychacza z gumową końcówką, kostki, żetonów oraz radosnej kupy, ze śnieżnobiałym uśmiechem i uroczymi raczkami. Gra polega na przepychaniu zatkanej toalety-walor edukacyjny dla młodego pokolenia. Przepychacz staje się w ich rękach zabawką i w realnej sytuacji zapchanej toalety poradzą sobie. Gra polega na przygotowaniu się na złapanie wyskakujące ze spłuczki kupy, która wypada z niej bez ostrzeżenia 

Dla kogo jest KUPA ŚMIECHU?

W sumie dla wszystkich chcących się pośmiać, pobawić w łapanie balasa i używanie przepychacza do toalet. Tu liczy się refleks i brak niechęci do łapania kupy w ręce. Kupa wzbudza tylko dwie emocje: śmiech lub obrzydzenie. Kiedy pozbędziesz się tego drugiego, zostanie dobra zabawa.

Dlaczego KUPA ŚMIECHU?

Pokazując zabawę na filmiku, nie spodziewałam się, aż tylu różnych reakcji. Od salw śmiechu po skrajne zniechęcenie samym zamysłem gry. Dla mnie gra jest po prostu zabawna i inna niż wszystkie. Dzieciaki interesują się kupą, smarkami, śliną i wszystkim, co wydaje się obrzydliwe, dlatego zabawa w łapanie kupy będzie interesujące dla każdego dziecka czy nastolatka.

Gra czy zabawka nie zawsze musi posiadać walory edukacyjne. Czasem wystarczy dobra zabawa i radość z niej. Każdy lubi się dobrze bawić i jak to mówią "śmiech to zdrowie".

Nazwa gry: Kupa śmiechu

Producent: Mattel

Wiek graczy: 5+

Ilość graczy: 2-4

Pudełko zawiera:

8 komentarze

 1. Wszystko co ludzkie nie powinno być nam obce 😀. Jestem za zabawą dla samej zabawy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Może być bardzo wesoło i zabawnie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest zabawnie. Nagle nikt nie myśli o kupie, ale o punktach za jej złapanie ;)

   Usuń
 3. oo matko, rzeczywiście może być z tym kupa śmiechu :D

  OdpowiedzUsuń
 4. boziu xDDDDDDDDDD jakich to już zabawek nie wymyślą! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na rynku jest taka powtarzalność, że warto czasem sięgnąć po coś innego.

   Usuń
 5. Jaaa dobre ! Ale może jakiś walor edukacyjny mieć :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma. W grze liczy się refleks, trzeba szybko ocenić sytuacje i w porę zareagować.

   Usuń