TOP 10 NAJGORSZYCH PREZENTÓW DLA MAM NIE TYLKO NA DZIEŃ MAMY

poniedziałek, 21 maja 2018
top 10 najgorszych prezentów

     Każdy z nas lubi prezenty, jednak najgorsze są te nietrafione lub nieodpowiednie do okazji. Zbliża się Dzień Mamy, zobacz top 10 najgorszych prezentów i nie zalicz wtopy.


ODWIEDZINY Z KWIATKIEM

Teoretycznie jest to najlepszy i bezpieczny pomysł. Jednak praktycznie wygląda to tak, że mama tydzień wcześniej biega, jak szalona i sprząta dom. Kolejne trzy dni robi zakupy, jak na zaopatrzenie schronu na kilka miesięcy. Następnie wpada w szał pieczenia i gotowania, by ostatecznie w dniu odwiedzin paść na tzw. pysk. To oczywiście nie przeszkadza jej we wciskaniu w ciebie jedzenia, bo trzeba zjeść, żeby się nie zepsuło. Kiedy po kilku godzinach ulewa ci się już i nawet dresy błagają o koniec obżarstwa, mama dopycha cie serniczkiem. Zdecydowanie lepszym pomysłem jest zapowiedzenie, że wychodzicie na kawę w miasto ;)


MIKSER

Taka drobna sugestia, że nie potrafisz piec, a lubisz cisto. Niby prezent fajny i wartościowy, ale bardziej dla ciebie leniu.


ODKURZACZ

Tu pojedziesz po całej linii. Jeśli kupisz mamie sprzęt sprzątający, to tak jakbyś sugerował, że ma brudno i powinna posprzątać. Poza tym, domowy sprzęt nie jest prezentem an dzień mamy. Chyba, że będzie to odkurzacz samo sprzątający, który poodkurza sam i jeszcze podłogi umyje.

MAJTKI WYSZCZUPLAJĄCE

Za taki prezent matka powinna cię udusić tymi gaciami. Jeśli ma lekką nadwagę, to tylko dlatego, że jej zajebista osobowość nie mieści się w szczupłym ciele. Tobie nic do tego.

KREM NA ROZSTĘPY

Każdy rozstęp to ślad po ciąży. Po tym ile poświęciła, żebyś mógł istnieć. Nie próbuj tego spieprzyć  kremikiem zacierającym ślady miłości.

WAGA

Za to sama bym cie udusiła. Mam takki pomysł? Wróć do gaci wyszczuplających i odśwież sobie pamięć.

SŁODYCZE, GDY JEST AKURAT NA DIECIE

Matka postanowiła zadbać o siebie,a  ty jej czekoladki przynosisz? To tak, jakbyś przyszedł na odwyk i spytał kto chce działkę. Uszanuj to, ze człowiek chce o siebie zadbać. Nie kuś i nie prowokuj, jeśli ci życie miłe.

ŚRODKI CZYSTOŚCI

Nie ma nic lepszego niż chemia gospodarcza o zapachu chloru. Będzie idealna po tym, jak wkurzona matka zasypie twoje zwłoki wapnem lub zaleje kwasem w celu wyrwania chwasta. O tak. Jeśli kupisz taki prezent, to w sumie dla siebie.


OBRAZ

W sumie to jakaś marna kopia nieznanego twórcy. Każdy ma prawo do obiektywnej oceny sztuki. Każdy również ma prawo do obcowania z nią. Jednak koślawe próby dekorowania komuś domu czymś, co koło sztuki nie stało jest zwyczajnie słabe. lepiej narysuj laurkę. będzie przynajmniej od serca.

ŻYWE ZWIERZĄTKO

Na temat dawania w prezencie kotków, piesków, chomiczków, świnek króliczków i innych puchatych cudeniek, mam zawsze to samo zdanie. NIE! Kupienie lub adopcja zwierzak, zawsze musi być przemyślana. Zwierzę to towarzysz an lata. Wymagający opieki i nakładów finansowych na jedzenie i ewentualne leczenie. Nie. Jeśli wpadniesz na pomysł podarowania zwierzaka, po raz trzeci mówię ci NIE. To tak, jak mama nagle powiedziała: wyjeżdżam na 10 lat, zajmij się Pusią, tylko pamiętaj, ona może jeść wyłącznie, cielęcinkę zadnią. Ona wyjeżdża, a ty zostajesz z kłopotem.


Masz jeszcze jakieś pomysły, czego absolutnie nie powinno się dawać?

15 komentarze

 1. Majtki! I przypomniał mi się Twój wpis o rodzajach majtek. Znów ryczę ze śmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojjej zdecydowanie te praktyczne rzeczy to zawsze najlpesze hahaha

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupowałam mamie coś dobrego coś słodkiego - ale ona odeszła kilka miesięcy temu i ten dzień będzie trudny

  OdpowiedzUsuń
 4. środki czystości to chamstwo nie prezent...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choć z drugiej strony moja teściowa dostała mega pakiet chemii niemieckiej od brata na urodziny to byłą bardzo zadowolona.

   Usuń
 5. Zdecydowanie to nie są wymarzone prezenty :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Odkurzacz samosprzątający, czemu nie :D Brakuje mi czegoś takiego :D Zapasowe majtki ściskające, ale takie seksowne z chęcią bym przygarnęła i tonę czekolady Lindta, to jest to! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odkurzacz samo sprzątający mam, faktycznie kupę czasu oszczędza to urządzenie.

   Usuń
 7. To wszystko zależy, ale lepiej unikać powyższych. Moja mam nie żyje już wiele lat, więc nie ma tego tematu u mnie co roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przykro mi. Jeśli chodzi o obie mamy to wchodzę w bezpieczne tematy. Wiem, co lubią i co sprawi im radość.

   Usuń