BAJKOWE MEBELKI- STAR WARS I DORA

piątek, 4 grudnia 2015

         Całkiem niedawno szukałam idealnego łóżka dla moich córek, przekopałam chyba cały internet i porównałam większość modeli dostępnych na naszym rynku. Kiedy trafiłam na bajkowe mebelki zatonęłam na stronie. Oczyma wyobraźni zobaczyłam Melę bawiąca się za zasłonkami w domek wraz ze swoimi lalkami, które wciąż usypia lub ubiera. Na górze Gabę leżącą na brzuchu ze słuchawkami na uszach wpatrująca się z ekran smartfona. Lub na odwrót, Gaba odgrodzona od świata na dole i rozkosznie bawiąca się Mela na górze, korzystająca chętnie ze zjeżdżali.

         Tyle możliwości ile dają łóżka z tej strony nie dały mi żadne inne. Modele rosnące wraz z dzieckiem szczególnie zwróciły moją uwagę. Dziewczynki są w sumie na tyle niskie, że opcja mniejsza jest dla nich idealna, więc nawet wymierzyłam już miejsce dla łózka. To tego pomysł bajkowych dodatków, które bez uszczerbku na wyglądzie mebli można wymienić lub zdjąć. Marzyłam o takim łóżku, gdy byłam mała. Miałam jednak tylko wersalkę w kratkę, którą kupiła mi babcia. Czasy były inne, każdy miał wersalkę lub tapczan.

      Patrząc na zdrowie dzieci szukam najlepszej opcji do spania. Dobry materac oraz nie tylko praktyczne, ale również miłe dla oka łóżko to podstawa. Już widziałam, jak łóżka stają w naszym domu. Radość w oczach dzieci i wesołe piski podczas zabawy. Mela z Gabą dzielące przestrzeń, określające, gdzie która może wejść. Łóżko na antresoli dla Adiego, gdzie pod spód może wstawić kanapę, gdy przyjdą goście, jednak po chwili mnie olśniło: hej,umeblowałam już dom, właśnie wymieniłam łóżka... smuteczek. Jednak nie mogłam pozostawić tego, co odkryłam dla siebie, dlatego dzielę się z wami dziś bajkowymi mebelkami.

Na mebelki obowiązuje 2 letnia gwarancja a materiały z jakich są wykonane są wysokiej jakości litego  drewna sosnowego. Dodatkowym atrybutem jest fakt ze model IDA rośnie razem z dzieckiem.

Niespodzianka dla moich czytelników:
 pierwsze 10 osób na hasło blog otrzyma 10% rabatu na zakupy w bajkowemebelki.pl        Model IDA 150 lub 180 to łóżko na antresoli, można pod nie wstawić biurko lub kanapę.


                                                 

24 komentarze

 1. Ja szukam ostatnio nowej fajne sowy :) ale chyba w troszkę innym stylu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sowa, sofa, sofa w kształcie sowy-moc możliwości ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Właśnie ja również się zachwyciłam, ale za późno je odkryłam :(

   Usuń
 3. Ale piękne! :) Pokażę mojej Ani :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajne mebelki serio podobają mi się

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na antresolce dla córy z miejsce na biurko pod spodem i podwójne dla chłopaków :)

   Usuń
 5. Rety jakie śliczności!!! Przy tym oszczędzaja miejsce ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczne każde dziecko o takich marzy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdybym miała łóżko ze zjeżdżalnią, gdy byłam dzieckiem...

   Usuń
 7. Jeeeej to łózko z sofą pod spodem wymiata!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Sama bym takie chciała dla siebie, nie dzieci ;)

   Usuń
 8. Moje dziecko zobaczyło takie w laptopie i teraz nie daje mi spokoju, bo chce to z Dorą :)

  OdpowiedzUsuń
 9. O! W końcu jakiś model niskiego łóżka na antresoli, z którego dziecko zbyt szybko nie wyrośnie. Z moim praktycznym podejściem założyłam, że od razu będę musiała kupić wysokie, a tu taka niespodzianka :) Dzięki za inspiracje! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. nie mogę pokazać tych starwarsowych synowi, bo chyba wywierciłby mi dziure w brzuchu małym palcem u nogi, a mieszkamy na końcu świata... ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Piękne są i akurta teraz musiałaś mi je pokazać :/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ale są boskie!!! A nasze dziewczynki kochają Dorę!!! :) Coś pięknego!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. W sam raz na premierę Star Wars :D

  OdpowiedzUsuń
 14. Prześwietne. Dzieciaki, u których znajdą się takie mebelki, będą w siódmym niebie!

  OdpowiedzUsuń