ZAUROLANDIA-PARK DINOZAURÓW-WARTO?

środa, 8 lipca 2015

       Mając czas przed piknikiem w Ośnie pojechaliśmy do Rogowa do parku dinozaurów. Zastanawialiśmy się, czy Mela nie jest za mała na taki park rozrywki, ale nasze obawy tuż po wejściu się rozwiały. Melka piszczała z radości widząc figurki dinozaurów. Biegałą roześmiana pomiędzy nimi, każdą musiała pogłaskać po oczach.

     Wewnątrz jest park linowy (zwracamy  na to uwagę, bo Gaba każdy musi przejść), jednak było deszczowo więc nie skorzystała tym razem. Na początku trasy zastaliśmy tabliczkę, której nigdzie wcześniej nie widzieliśmy: "zdjęcie z trasy koszt 30zł). Dla mnie słabo.

       Jednak dinozaury fajne. Świetne również place zabaw-ogólno dostępne. Fajna lotka, dla rodzin, które mają godzinę lub dwie, żeby pospacerować, posiedzieć, pobawić się.

Znasz parki dinozaurów? Co polecasz?

                                          

14 komentarze

 1. byłam niedawno :) opisałam i mam nawet podobne fotki :) faktycznie fajne miejsce!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wycieczka! :) Piękne macie zdjęcia, też bym z chęcią zobaczyła takie dinozaury, a Eryk byłby pewnie zachwycony :)

  OdpowiedzUsuń
 3. To jest chyba jedyny dinopark w Polsce w którym nie byliśmy - nigdy nie jest nam po drodze. Chyba będziemy zmuszeni jechać tam kiedyś specjalnie do niego. Chłopaki to fani dinozaurów od urodzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na przyszły rok zmawiamy się w kilka osób (blogierek) na kilka dni w tamtym terenie, możesz dołączyć :)

   Usuń
  2. przypomnij za rok bo kto wie gdzie będę :)

   Usuń
 4. Jeszcze nie byliśmy w takim miejscu ale napewno poszukamy w naszej okolicy.

  OdpowiedzUsuń
 5. My też tam byliśmy przed piknikiem i bardzo nam się podobało. ;) Choć w zeszły weekend byliśmy w Zatorze w Parku Ruchomych Dinozaurów i było jeszcze lepiej. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Byliśmy już dosyć dawno i lepiej nam się podobało w Solcu ale dla dzieci atrakcja jest zawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Byłam tam jakiś czas temu, chętnie powtórzę skoro zbieracie blogerki :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Koło nas jest właśnie w Rogowie i Solcu Kujawskim. Oba zamierzamy odwiedzić w te wakacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Niedawno, wraz ze swoimi chłopakami, również odwiedziliśmy Park Dinozaurów, tylko że w Nadawkach koło Białegostoku. Oprócz zwiedzania dinozaurów, można było skorzystać również z parku rozrywki. Fajnie że powstają takie miejsca.

  OdpowiedzUsuń