Drugie Spotkanie Mam Blogerek w Płocku 2014

sobota, 26 lipca 2014


Drugie spotkanie mam blogerek w Płocku nie odbyło się beze mnie. Oczywiście zarówno organizatorki, jak i uczestniczki próbowały zignorować moją nieobecność w początkowej fazie. Nie, nie próbowały, dzwoniły, pisały, pytały co ze mną?

                                                        Dotarłam do Hotelu Tumskiego.


Prawda, jest taka, że aby mieć efektowne wejście i móc spóźnić się kilka minut uszkodziłam lekko kierowcę (zainteresowane wiedzą).

W progu witały roześmiane organizatorki.
Ilona  Nellavita.pl

Wioleta Ma i Lu

Joasia zuzulenka
oraz
jej wcale nie taka gorsza połowa-Sebastian
czyli menadżer, fotograf, człowiek od rzeczy niemożliwych.Wpadłam akurat na wykład o naturalnych kosmetykach Prowadzony przez panią Renatę Suszenko PAT&RUB. Mogłyśmy je dotknąć, powąchać,sprawdzić konsystencję.
Kolejnym punktem programu pani Agnieszka Żmijewska  A E I O U Y, która opowiadała najczęstrzych wadach wymowy u dzieci, wykładu tego chętnie wysłuchał mój małżonek.

Kolejnym gościem była pani Lidia Pokorska znana bardziej, jako Mamine.pl . Mama z pasją, namawiała nas na tworzenie dla własnych dzieci, opowiadała o początkach swojego szycia i o tym, jak pasja może stać się marka znaną i kochaną. Każda z nas dostałą dla swoich pociech opaski oraz muszki.


Pan Maciej Chedor z  Baby Design, który odpowiadał na pytania dotyczące marki. Można było przetestować krzesełka do karmienia oraz wózek.


W przerwach oczywiście nie zabrakło ploteczek, dzieciaki dokazywały, a my mogłyśmy delektować się pyszną kawą oraz słodkościami.

Organizatorki poza przepięknym miejscem spotkania, aromatyczna kawą i miłym poczęstunkiem zadbały o upominki. Te jednakowe dla każdej z nas oraz wylosowane.


Piękny i przepyszny tort od Torty Sylwii

Serdeczne podziękowania sponsorom
 AA

Torba od All Bag


Gadżety miasta Płock

 ślimaczek


 kubek od organizatorekPozostali sponsorzy: Karo DecoPomponoveSzytunituDots My LoveFidoBells PhotographySmiliOopsPracownia Misia, AB DesignCottonove Loveslash dot dashEkoubrankaX-landerSamiBooAGATARN,Ameliowa KrainaDollyGu-GugaSmallbig


Serdeczne podziękowania  dla pani fotograf Anny Dzwonkowskiej-Lewandowskiej
                                                                        BellsPhotography A&T Dzwonkowscy


Ponoć zdjęcie nosi tytuł: "gotowe na wszystko"Drugie spotkanie mam blogerek w Płocku

                                                          Petroecho o spotkaniu (KLIK)


Moc serdeczności oraz ogrom podziękowań organizatorkom, które wykonały bardzo porządną pracę zarówno podczas przygotowań, w trakcie spotkania, jak i po. Dziewczyny, dzięki wam mogłyśmy poczuć się, jak milion dolarów. Dziękuję i do zobaczenia.6 komentarze