ORYGINALNY SOK?

poniedziałek, 10 lutego 2020


         Oryginalny sok to najlepsze, co mogę sobie dać. Kilka dni temu odebrałam wyniki badań. Jak wspomniałam już, znów anemia się do mnie przyczepiła. Nastawiłam więc zakwas z buraków i spokojnie czekam, aż się ukisi. Jednak wczoraj przypomniał mi o sobie o marce, która jest
spełnieniem moich oczekiwań i potrzeb. Ktoś powie, sok, jak sok, ale nie. Miałam okazje posłuchać o tym, jaki to sok, z czego, dlaczego taki, a nie inny.

Oryginalny sok to marka z prawie trzydziestoletnią tradycją. Od trzech lat stawia na intensywny rozwój swoich produktów tak aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Czyli również mnie, zwykłego człowieka, który w świecie zamienników szuka prawdziwych smaków z dawnych lat. Oryginalny sok takie smaki mi daje, ale również może pochwalić się, że należy do czołowych marek w Polsce soków NFC. Co to w praktyce oznacza? Dokładnie to, że to sok z owoców zawierający tylko wodę, która w tych owocach występuje, a nie koncentrat uzupełniany kranówką. Dla mnie osobiście to znacząca różnica. Oryginalne soki można kupić w szklanych butelkach o pojemności 200 ml, 1 l, 3 l kartonach oraz w saszetkach. Soki można kupić prawie w każdym punkcie w Polsce. Zaskoczeniem dla mnie było to, że nawet kupując pieczywo, można dostać je w piekarni, z czego skorzystaliśmy, wracając z turnieju tańca, kiedy zajechaliśmy po świeże bułeczki.

W dniu 7 lutego na konferencji prasowej miałam okazje poznać również nowy produkt marki Oryginalny Sok, który będzie występował pod nazwą ORYGINALNA SPIŻARNIA. Jest to dżem bez cukru, jednak dżemem nazywać się nie może, bo według polskich norm dżem ma zawierać cukier. Poznałam trzy smaki smarowidła owocowego: tryskawka, malina oraz truskawka z rabarbarem, nie potrafię określić, który mi posmakował najbardziej, wiec wszystkie trzy oceniam bardzo wysoko, biorąc pod uwagę walory smakowe.

Dzięki pani dietetyk dowiedziałam się, że zdecydowanie za mało do tej pory było w mojej diecie warzyw i owoców. To już nie tylko surówka do obiadu, ale też dodatek do śniadania, drugie śniadanie w formie smoothie, owocowa lub warzywna  sałatka, soki i przeciery, zapewniają wartości odżywcze, jakich mi brakuje.

Konferencja odbyła się w Hotelu Vienna House.

Organizatorem konferencji jest Allaboutlife.
         
                   Gość specjalny oraz prowadząca konferencję Agnieszka Kaczorowska-Pela

Tak wygląda ścianka  wykonaniu Dwapluscztery i moim 


1 komentarze

  1. Lubię takie soki, ale też mam swoje ulubione smaki. Nie lubię kupnych soków marchewkowych, są paskudne :D

    OdpowiedzUsuń