DEKORACJA STOŁU NA WIGILIĘ

sobota, 23 grudnia 2017
DIY
DEKORACJA STOŁU NA ŚWIĘTA

               Jeśli masz chwilę i chcesz sprawić przyjemność swoim współbiesiadnikom mam dla ciebie prostą propozycję dekoracji stołu. Potrzebujesz biały obrus, złotą lub czerwoną organzę, serwetki w wybranym kolorze, sznurek, gałązki świerku, jodły, sosny lub tui, plastry suszonej pomarańczy, 

czerwone kuleczki, ewentualnie złote kuleczki oraz klej na gorąco. To w jaki sposób ułożysz serwetki zależy tylko od twojej fantazji. Wybrałam zwiniecie w rulon i obwiązanie ich sznurkiem. Na nich położyłam dekoracje, które będzie można położyć sobie obok talerza. 


Dekoracja na zielonej gałązce.

W plastrach pomarańczy zrobiłam dziurki i przywiząłam je do gałązek. Klejem na gorąco dokleiłam złote oraz czerwone perełki. 

Stroik.

Zielone gałązki, które pozostały mi po obsadzeniu choinki, umieściłam we florystycznej gąbce , na środku przykleiłam klejem na gorąco świeczkę. Wokoło podoklejałam malutkie bombki, kuleczki czerwone i złote.  

To w jakich kolorach wymyślisz sobie dekoracje, zależy tylko od dostępnych materiałów i pomysłu.TU znajdziesz pomysły na wykorzystanie choinki

2 komentarze

  1. Muszę powiedzieć że bardzo mi się podoba Twoja dekoracja, u mnie też było przyozdobione, aczkolwiek nie tak jak u Ciebie!:)
    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  2. Pięknie przybrany stół. Nie mam takich zdolności :)

    OdpowiedzUsuń