MAGICZNE OGRODY-JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO WYCIECZKI?

piątek, 11 sierpnia 2017


            Dzieciaki były już kilkakrotnie z wycieczkami w Magicznych Ogrodach. Nam jakoś nie było po drodze. Jednak zeszłej soboty wsiedliśmy w auto i pojechaliśmy do tego parku rozrywki. Zanim przekroczyliśmy bramy Magicznych Ogrodów, zaskoczyły nas dwa duże parkingi. Jeden przy drodze głównej, drugi tuż przed wejściem. Kupno biletów, pomimo tłumu przebiegło płynnie, dzięki czterem działającym kasom. Kolejnym miłym zaskoczeniem było 10% zniżki na KDR.
Zaraz za kasami są dwa duże zacienione punkty gastronomiczne. Są tam nie tylko obiady, napoje, ale również lody włoskie i gałkowe. Teren Magicznych Ogrodów jest zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób. Znajdziesz tu dużo zacienionych miejsc, gdzie są też ławki ze stolikami. To bardzo komfortowe, kiedy spędza się cały dzień na dworze, zwłaszcza w upały. Part wyposażony jest w sporo wodnych atrakcji, jadąc tu, należy przygotować obuwie typu klapki, ubranka na zmianę oraz ręcznik. Wodny plac zabaw gwarantuje mokrą pupę. Przejażdżka na tratwie może okazać się miłym chłodzeniem, zwłaszcza, jak wpadnie się do wody. W stawie jest bezpieczna głębokość, ok. 50 cm. 

Atrakcje są niepilnowane przez obsługę. Ma to zapewne swoje odzwierciedlenie w atrakcyjnej cenie biletu. Do żadnej atrakcji nie ma kolejek. Warto pamiętać o tym, by zachować zdrowy rozsądek i po prostu pilnować dziecka. Na terenie parku znajdują się betonowe włazy do tuneli. Poradzi w nich sobie już 5-6-latek. Są też dinozaury, karuzele, giga zjeżdżalnia, trampoliny, klockownia, marchewkowe pole i wiele innych atrakcji, które cieszą dzieci. Przy wejściu można wypożyczyć wózek na bagaże. Jeśli wybierasz się z małym dzieckiem, spokojnie wszędzie podjedziesz wózkiem. W kilku punktach znajdują się bardzo czyste, zadbane toalety. 

Poza stałymi atrakcjami jest kilka pokazów dla dzieci. Godziny przedstawień podane są na karteczce przy kupnie biletów. Kierując się zgodnie z zaleceniami mapy, można spokojnie odwiedzić każdy zakątek parku. Ważne jest to, że wszystko, co znajduje się w Magicznych Ogrodach, dostępne jest w cenie biletu. Spędziliśmy miły dzień w pięknych okolicznościach przyrody. 
                                                                       
                                                                  Lubisz już mnie? Polub.
                                                    

6 komentarze

 1. Gdzie to jest? Sama chętnie bym się tam znalazła :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miejscowość nazywa się Trzcianki. Można szybko dojechać od strony Puław. Lub promem np.z Kazimierza lub Bochotnicy.

   Usuń
 2. polecam również gorąco Magiczne Ogrody ..byłam z dzieciakami i nikt tam ani przez minutę się nie nudził ...Fibi :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mieliście szczęście z tym brakiem kolejek ;) My niestety nie, ale to tylko daje świadectwo, że Ogrody są warte odwiedzenia :)
  Nasze relacja już wkrótce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Byliśmy całą rodzina w ten weekend w Magicznych Ogrodach. Było super. Pomimo dużej liczny osób wszystko było bardzo dobrze zorganizowane :) Polecam z całego serca Magiczne Ogrody :)

  OdpowiedzUsuń
 5. byłyśmy....obie z córką uwielbiamy zwiedzać takie miejsca. Zdecydowanie warto tam pojechać.

  OdpowiedzUsuń