SECRETS OF BEAUTY

czwartek, 2 lutego 2017

                     Jesienią pojechałam z Martą z bloga Tosinkowo do Cisnej. Gościł nas Hotel Zacisze dzięki uprzejmości Michała z Twoje Źródło Urody, który od trzech lat jest organizatorem spotkań Secrets of Beauty-porozmawiajmy o urodzie.  Było to moje trzecie spotkanie z blogerami urodowymi i powiedzieć mogę, że to jedne z bardziej wartych uwagi. Miejscowość Cisna jest malownicza i spokojna. Idealna na rodzinny lub romantyczny wyjazd. Właściwie o każdej porze roku można tu wypocząć. Hotel Zacisze przywitał nas kolacją. Od razu wiedziałam, że to będzie spokojny weekend, który pozwoli oderwać mi się od domowego zgiełku. W sobotę od rana uczestniczyliśmy w prelekcjach i warsztatach. O warsztatach i sponsorach jest filmik poniżej.  Udało mi się poznać nowości kosmetyczne oraz kilka wspaniałych osób. Zdobyłam również tajemną wiedzę pielęgnacji włosów oraz prawidłowym oczyszczaniu twarzy. Wieczór umilił nam koncert zespołu U Pana Boga za piecem. W hotelu mieliśmy do dyspozycji basen oraz grotę solną, z której z przyjemnością skorzystałam.

                          Za pobyt oraz prezenty dziękuję sponsorom oraz organizatorowi.
Lubisz już mnie? Polub
                                                                  Kilka kosmetyków, które poznałam jest na tyle warte uwagi, że opowiem wam o nich w osobnym poście, a może dwóch podzielonych na skórę twarzy oraz włosy.

6 komentarze

 1. A weśśś, już prawie zapomniałam, a teraz znów będę zazdrościć :P Świetny filmik, myślałam w pierwszym momencie, że Jacka tam malują ;))))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moim pierwszy SOB poznałam ciebie :* Jacek był "prasowany" żelem pod oczy :)

   Usuń
 2. Fajnieee...Szczerzę zazdroszczę!:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Super wydarzenie, bede polować na wpis włosowy☺

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam, bo wiedza blogerek kosmetycznych w tym przypadku zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie, a i sposoby proste i przyjemne :)

   Usuń