St-Majewski dla UNICEF+konkurs

piątek, 21 sierpnia 2015


      Zbliża się początek roku szkolnego, kompletujemy wyprawkę. W tym roku mam dwoje szkolniaków i przedszkolaka. Najbardziej zadowolona jest Gaba, która pakuje plecak, temperuje kredki. Dziś przyszły dla niej podręczniki, ogląda zahipnotyzowana:
-mamo, chodź, zobacz moją książkę do plastyki, jest cudowna! Zobacz, pismo obrazkowe! Oooo! I zobacz, jest wspaniała! Będziemy projektować i robić reprodukcje obrazów.
-świetnie, podzielam jej entuzjazm
-to idę robić książkę -pamiętnik z wakacji.
Poszła, zaczęła, zajmie jej to kilka dni. Bloki, kleje, mazaki, farby, kredki, nożyczki, papier kolorowy-kiedy Gaba wpadnie w twórczy szał zużywa tony przyborów plastycznych. Wybieram te sprawdzone, gromadzę wykonane prace.

           Każdy, kto kiedykolwiek miał w ręku kredki i zostanie spytany o te najlepsze, bez wahania odpowie: Bambino. Zawsze rozpoznawane, lubiane, najczęściej wybierane, w każdym groszu warte swojej ceny. Marka znana od pokoleń. Najlepsze rysunki rodziców były wykonane kredkami Bambino, dzieciakom również je kupuję. Dlaczego? Bo nie mają sobie równych!

          St-Majewski, producent kultowych kredek Bambino wspiera obecnie międzynarodową organizację działającą na rzecz dzieci UNICEF. Każde opakowanie kredek i artykułów papierniczych oznaczone symbolem UNICEF to wsparcie potrzebujących dzieci na całym świecie.

Z każdego opakowania 7% ze sprzedaży zostanie przekazane na organizację. Produkty które warto kupić:
_kredki Bambino UNICEF-12 kolorów
_kredki Bambino w oprawie drewnianej UNICEF-12 kolorów
_farby plakatowe UNICEF-12 kolorów
_zeszyty w kratkę-16 kartkowe UNICEF
_zeszyty w trzy linie-16 kartkowe UNICEF
_bloki rysunkowe-UNICEF
_bloki techniczne-UNICEF         Dlaczego teraz o tym wspominam? Warto przed kupieniem wyprawki szkolnej chwilę się zatrzymać w alejkach sklepowych i świadomie wybrać potrzebne rzeczy, przy okazji wspierając szczytny cel. Dodatkowo w sieci sklepów Biedronka odbywa się konkurs plastyczny  "Razem idziemy do szkoły". Do wygrania mnóstwo atrakcyjnych nagród! Zapewne weźmiemy w nim udział. Poprzez zakup produktów szkolnych z logo UNICEF, każdy może spełnić marzenia dzieci, które znajdują się w trudnej sytuacji i potrzebują pomocy.

Informacja prasowa:

UNICEF i St-Majewski - międzynarodowa organizacja działająca na rzecz dzieci oraz producent kultowych kredek Bambino i artykułów papierniczych Unipap łączą siły, aby urzeczywistnić marzenia dzieci. Do sklepów w całej Polsce wchodzi właśnie seria produktów Bambino i Unipap z logo UNICEF. Kupując je, można wesprzeć potrzebujące dzieci na całym świecie.


W ramach współpracy 7% ze sprzedaży każdego produktu zostanie przekazane przez firmę St-Majewski na cele statutowe UNICEF. W roku szkolnym 2015/2016 klienci będą mogli wesprzeć dzieci kupując m.in. zeszyty, kredki Bambino (również te w oprawie drewnianej), bloki rysunkowe i techniczne oraz teczki. Dochody
ze sprzedaży tych wyjątkowych produktów zostaną przeznaczone na działania UNICEF, między innymi
na programy edukacyjne realizowane przez UNICEF.

Celem kooperacji St-Majewski i UNICEF jest nie tylko zbiórka pieniędzy, ale także uświadamianie społeczeństwa na temat istniejących problemów i zachęcanie do niesienia pomocy. Firma St- Majewski pragnie mówić o tym, co dzieje się na świecie, otwierając oczy i serca na potrzebujących, którzy często nie mają szansy na życie, które jest nam znane. Z tego względu, na objętych ofertą produktach, najmłodsi znajdą ciekawe informacje i statystyki UNICEF, które pokażą im, z jakimi problemami borykają się ich rówieśnicy w innych państwach i zachęcą polskich uczniów do pomagania. Nasi najmłodsi dowiedzą się między innymi, co to jest „Szkoła w pudełku” i jak pomaga się dzieciom w regionach dotkniętych katastrofami.

Współpraca firmy St-Majewski i UNICEF jest długofalowa, dlatego kolekcja produktów szkolnych z każdym rokiem będzie poszerzać się o nowe produkty. Dystrybucja artykułów z logo UNICEF odbywa się poprzez sieci handlowe, hurtownie, sklepy internetowe oraz papiernicze i księgarnie.

O St-Majewski

St-Majewski to producent artykułów szkolnych i biurowych, którego historia sięga 1889 roku. Firma jest właścicielem polskiej marki Bambino (kredki Bambino towarzyszą dzieciom od pokoleń) oraz Unipap (wysokiej jakości artykuły papiernicze). Współpracuje na płaszczyźnie licencyjnej z firmami, m. in. z Disney, Mattel, Hasbro, tworząc najmodniejsze kolekcje produktów szkolnych, składające się z tornistrów, plecaków, piórników i licznych akcesoriów plastycznych i papierniczych. Dzięki swej szerokiej ofercie, aktywnościom handlowym i marketingowym St-Majewski jest liderem na polskim rynku w swojej kategorii. Więcej informacji o firmie na stronie: www.st-majewski.pl
oraz na www.facebook.com/KolorowySwiatBambino
 
O UNICEF

UNICEF to największa organizacja humanitarna i rozwojowa działająca na rzecz dzieci. Od ratujących życie szczepień, przez budowę szkół, po natychmiastową pomoc w sytuacji klęski humanitarnej – UNICEF robi wszystko, aby dzieciom żyło się lepiej. Pracuje w małych wioskach i z rządami państw, bo uważa, że każde dziecko, niezależnie od miejsca urodzenia, koloru skóry czy religii ma prawo do zdrowego i bezpiecznego dzieciństwa. UNICEF Polska nie jest finansowany przez ONZ i dlatego potrzebuje wsparcia darczyńców, by nieść pomoc dzieciom.

          Oczywiście dla moich czytelników mam konkurs, w którym wygrywają aż trzy osoby.

KONKURS

W którym do wygrania są trzy zestawy:
1. 1 x zestaw plastyczny Angry Birds
2. 1 x zestaw produktów Ever After High (torebka na ramię, śniadaniówka i bidon)
3. 1 x kredki Bambino na licencji Hot Wheels 18 kredek + temperówka w limitowanym, metalowym opakowaniu

ZASADY
1. Należy polubić 
                                          
                                                
oraz
Kolorowy świat Bambino


2.Napisz w komentarzu na blogu który zestaw chcesz wygrać i dla kogo.
3. Pod zdjęciem konkursowym na fb KLIK wklej rysunek swojego dziecka wyrażający radość.4.Polub zdjęcie konkursowe na fb. 
5. Konkurs trwa od 21.08-28.08.2015.
6. Zwycięzcy zostaną powiadomieni  na blogu w tym poście najpóźniej dwa dni po zakończeniu konkursu.41 komentarze

 1. zestaw nr 2 dla córeczki Madzi, w sam raz na jej 7 urodzinki które już we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
 2. zestaw plastyczny Angry Birds dla Syna by rysowanie przypominało Mu...mamę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym chciała zestaw z Angry Birds dla mojego 7-latka, który właśnie szykuje się do pierwszej klasy ;) Jest ogromnym fanem tych wściekłych ptaków więc byłby przeszczęśliwy :) Na fb zamieszczam obrazek Nikodema z lwami ;) Stwierdził, że spotkanie z tymi zwierzakami byłoby dla niego wielką radością :) Strasznie rozpaczał kiedy byliśmy w zoo i tam niestety nie było lwów...

  OdpowiedzUsuń
 4. Zestaw nr 3 dla moich synkow... Ania Czapka-Moraniec

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiscie gram o torebke dla Aurelii :)
  fb Goska Gosica
  google i inst Malgorzata Stryjecka

  OdpowiedzUsuń
 6. Rysunek wysłany , Jakby się spodobał poprosimy zestaw nr 2
  Pozdrawiam
  Jolanta Kura

  OdpowiedzUsuń
 7. Jeśli spodoba się rysunek córki poproszę zestaw Angry Birds bo uwielbia rysować, wyklejać, malować i wszelkie inne twórcze zajęcia :) jeśli zmobilizuję również synka i spodoba się jego rysunek poprosimy o kredki HotWheels bo to "maniak" samochodowy :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Wybieram zestaw nr 3 - kredki Bambino na licencji Hot Wheels 18 kredek + temperówka w limitowanym, metalowym opakowaniu, dla mojego kochanego i kontuzjowanego synka Szymonka

  OdpowiedzUsuń
 9. Zestaw nr 2 dla córki Wiktorii :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Zestaw z angry birds dla mojej sześcioletniej siostry. Moi rodzice muszą kupić wyprawkę szkolną dla czwórki dzieci, więc chociaż w jakiś sposób mogłabym ich odciążyć :)

  OdpowiedzUsuń
 11. zestaw Angry Birds dla synka joanna bosacka

  OdpowiedzUsuń
 12. Bierzemy udział nie udało się nam na Świat się kręci wokół dzieci.Córciaa ma urodziny 24 wrzesnia i ucieszyłby ja 2. 1 x zestaw produktów Ever After High (torebka na ramię, śniadaniówka i bidon)

  OdpowiedzUsuń
 13. zestaw Angry lub kredki dla syncia JOANNA bOSACKA

  OdpowiedzUsuń
 14. Jestem mamą 3 synków Kamilka i bliźniaków Tomaszka i Piotrusia którzy od września zaczynają swoją przygodę z przedszkolem dlatego zestaw numer 3 bardzo by nam sie przydał ponieważ dzieci bardzo lubią malować kredkami :) Agnieszka Kosior

  OdpowiedzUsuń
 15. Walcze o zestaw plastyczny nr 1 Angry Birds dla synka Szymonka 3,5 roczku, który za pare dni wyrusza do przedszkola.

  OdpowiedzUsuń
 16. Niestety nie mieliśmy szczęścia w podobnym konkursiku u "Świat się kręci wokół dzieci" gdzie również pragnęliśmy wygrać torebkę z Ever After High więc startujemy tutaj.Walczymy o zestaw nr 2 zestaw produktów Ever After High (torebka na ramię, śniadaniówka i bidon)

  OdpowiedzUsuń
 17. Dla mojej córci Natalki zestaw Angry Birds
  dla starszej córci Wiktorii zestaw Ever After High

  Pozdrawiam Agnieszka Kruszyna

  OdpowiedzUsuń
 18. Chciałabym wygrać zestaw produktów Ever After High (torebka na ramię, śniadaniówka i bidon) dla córki Julii :) Moje konto na fb: Katarzyna Kijek

  OdpowiedzUsuń
 19. Wybieramy nagrodę nr 1 dla 6 letniej córeczki Paulinki
  Julia Oczkowska

  OdpowiedzUsuń
 20. wybieram zestaw nr 2 dla mojej córeczki Ani
  pozdrawiam Małgorzata Szymańska

  OdpowiedzUsuń
 21. Bawimy się o zestaw plastyczny nr 1, lub kredki bambino nr 3 dla córeczki Julii, która we wrześniu pierwszy raz idzie do szkoły :) Kamila Faraniec

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja podaruje zestaw mojemu synowi bo uwielbia rysować malować i wykonywać inne prace plastyczne :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Zestaw plastyczny dla córki której malowanie sprawia wielka przyjemność i radość

  OdpowiedzUsuń
 24. zestaw angry birds! idealny na urodziny mojego jedenastolatka :) 31 sierpnia świętuje, 1 września zaczyna 5tą klasę a w tym szalonych ptakach zakochany jest bez pamięci :) zbieramy wszystko, koszulki, obrazki, poduchy i wiele wiele innych :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Wybieram zestaw angry birds dla mojej córki, która uwielbia rysować :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Synus bardzo by sie ucieszyl z nowych kredek,poniewaz tyle prac ostatnio stworzyl,ze juz sie koncza,takze wybieramy nagrode 3 i kciuki trzymamy Kamil Borucki.

  OdpowiedzUsuń
 27. Materiały plastyczne idą u nas jak woda , dużo tworzymy i dlatego walczymy o zestaw plastyczny.

  OdpowiedzUsuń
 28. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 29. Super sprawa z tymi 7%. Powodzenia w konkursie.

  OdpowiedzUsuń
 30. Moi synek uwielbia kredki Bambino te grubaski w drewnianej oprawie. Ja natomiast od lat dziećiństwa zakochana jestem w standardowej wersji. Nie sposób ich nie lubić. Intensywne kolory, bardzo wytrzymałe nawet na dziecięce zabawy. Teraz staram się znaleźć te nowe farby fruorescencyjne i brokatowe co by zachęcić synka też do kreatywności farbami, a nie tylko kredkami :)

  OdpowiedzUsuń