JAK ODZYSKAĆ PIENIĄDZE, GDY BANKOMAT LUB BILETOMAT ICH NIE WYDA?

piątek, 30 września 2016
             

            Ten dzień niczym nie różnił się od innych. Jak zwykle, w portfelu pusto, w użyciu tylko karta. Jednak musiałam mieć gotówkę. Poszłam do pobliskiego bankomatu. Mamy ich we wsi dwa. Poręczniej było mi przy sklepie. Bankomat wyglądał normalnie. Wisiały na nim niezabrane wydruki. Tak. To codzienny obrazek. Ludzie klikają wydrukuj potwierdzenie i go nie biorą. Do tej pory raczej nie drukowałam potwierdzeń, jednak po tym zdarzeniu drukuję już wszystko. Włożyłam kartę,  przeleciała przez ekran  tęcza komunikatów i cisza. Karta została w środku, pokazał się błąd! Klnąc szpetnie pod nosem,  weszłam za ścianę do banku, mówiąc, że maszyna zwariowała i połknęła mi kartę. Kierownik banku wyszedł ze mną na zewnątrz, powiedział, że bankomat dziś ma jakieś humory. Podeszliśmy do niego, a tam wesoły komunikat: podaj pin.

-O widzi pan-zaszczebiotałam niczym typowa blondynka-działa.

To tyle w temacie działania. Po wbiciu pinu i kwoty do wypłaty pokazał się komunikat : AWARIA. Bankomat oddał kartę, wypluł również wydruk, którego nie chciałam i "zdechł". Wzięłam wydruk, bo nie mam w zwyczaju zostawiania ich w bankomatach. Schowałam karteczkę do portfela i pobiegłam do drugiego bankomatu.

              Wydruk leżakował sobie obok potwierdzenia niewydania reszty. To historia sprzed dwóch dni. Pkp. Przygotowana na to, że biletomat często pokazuje komunikat: tylko gotówka, miałam pieniądze na bilet.  Gotówkę przyjął, bilet wydał, wypluł wydruk: Potwierdzenie zatrzymania reszty. Zachwycona nie byłam. Gdzie odbiorę te 6 zł? Przecież nie opłaci mi się po nie jechać do Warszawy. Schowałam potwierdzenie do portfela i pojechałam na event. Jednak trzy dni później, robiąc przelew, postanowiłam sprawdzić historię rachunku. A tam niemiła niespodzianka. Bankomat dał do banku komunikat, że wypłaciłam pieniądze, których nie otrzymałam. Na szczęście zachowałam potwierdzenie, że BANKNOTY NIE ZOSTAŁY WYPŁACONE.  Na dole owego potwierdzenia był nr telefonu na infolinię. Już zaledwie po 20 minutach rozmawiałam z konsultantem, który uświadomił mi, że muszę złożyć REKLAMACJĘ w swoim banku. Tu miało pójść szybciej. Byłam tylko siódma w kolejce oczekujących. Po wytańczeniu się do miłej melodyjki-nie siedzę biernie czekając na połączenie-podaniu imion, peselu, panieńskiego nazwiska matki, patrona szkoły podstawowej, czterech ostatnich cyfr karty, godziny z potwierdzenia niewypłacenia pieniędzy, usłyszałam, że reklamacja została przyjęta i zostanie mi ta informacja przesłana na mail. Czekałam zaledwie dobę na mail z pozytywnym rozpatrzeniem reklamacji. Pieniądze wróciły na konto.

              Po tej szybkiej i bezbolesnej akcji zwrotnej postanowiłam upomnieć się o resztę za bilet. Poranny fitness załatwiłam oczekując na połączenie i uzyskałam informację, że mam dwie opcje:
mogę podjechać do kasy w Warszawie po zwrot nieszczęsnych 6 zł lub zrobić skan potwierdzenia i wysłać mailem reklamację, a zwrot reszty dostanę na konto. Tak też uczyniłam. Gdyby nie te dwa przypadki, nawet nie wiedziałbym, że takie rzeczy mają miejsce. Dlatego błagam was: BIERZCIE WSZELKIE WYDRUKI.  One mogą pomóc odzyskać wam pieniądze, które, jak widać znikają czasem. Wiem jednak, że nie każdy bank tak gładko załatwia sprawy niewypłacenia gotówki, a odnotowania spływu jej z konta. Dlatego warto mieć potwierdzenie.

Lubisz już mnie? Polub
                                                      

Jeśli spotkała cię podobna sytuacja powiedz o niej.
Pieniądze wróciły do ciebie?

31 komentarze

 1. Zawsze biorę wydruki. Kiedyś tak miałam kiedy wypłacałam 1000zł! To było prawie przed świętami. Poszłam do bankomatu, on zanim zdechł wydał mi potwierdzenie że wypłacił tego tysiaka! Masakra, czekałam cały tydzień zanim przeliczyli kasę i wypłacili. Chodziłam jak kłębek nerwów. :/

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy cierpisz finansowo lub potrzebujesz pilnie gotówki, aby zapłacić rachunki? nie martw się więcej, bo nie jest z dala można zarobić pieniądze bez stress.You mogą zmienić swoje życie w ciągu zaledwie 18 godzin. kontaktowy (nieograniczona liczba hakerów) dla pusty [ATM SMART CARD] dzisiaj i być wśród tych szczęśliwców, którzy korzystają z tej karty. Ten PROGRAMMED puste ATM kart inteligentnych jest zdolny do włamania do dowolnego bankomatu, w dowolnym miejscu na świecie. Muszę o tym Puste karty ATM, kiedy szukając pożyczki pożyczkodawcy w Internecie około miesiąca ago..It naprawdę zmienił moje życie na dobre i teraz mogę się z moją rodziną. Najmniej pieniędzy mam w ciągu dnia z tej karty wynosi około $ 5000. Codziennie mam wystarczająco dużo pieniędzy, aby dbać o mojej rodzinie. Chociaż jest nielegalne, nie ma ryzyka, że ​​zostaną złapani, ponieważ został zaprogramowany w taki sposób, że nie jest zdolny, a także to czyni CCTV bezużyteczne podczas cofania szczegóły money..For jak zdobyć kartę dziś , napisz hakerów na ten e-mail: unlimitedhackersnetwork@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam wszystkich, potrzebują usług włamanie? skontaktować noblehacker284@gmail.com
   Ostrzegamy, większość z tych tak zwanych tutaj hakerów są oszuści, wiem jak prawdziwa hakerzy pracują, nigdy nie reklamują się w takiej łatwowiernych sposobów i zawsze są dyskretne. Zostałem oszukany tak wiele razy z rozpaczy próbuje znaleźć pilnej pomocy, aby zmienić moje stopnie w szkole, w końcu mój przyjaciel wprowadził mnie do grupy wiarygodnych hakerów, którzy pracują z dyskrecji i dostarcza niezwłocznie, robią wszelkiego rodzaju hackings od;
  - Sprzedaż pustych kart bankomatowych.
  - uniwersytet lub do szkoły klas zmieniające
  - Rachunki bankowe Hack and fundusze transferu
  - Kasowanie karalności siekać
  - Facebook Hack, Twitters siekać
  - Hack kont pocztowych Gmail, yahoomail, Hotmail itp
  - Skype Hack
  - Baza siekać
  - Word Press Blogi Hack
  - komputery Indywidualne siekać
  - Urządzenia sterujące zdalnie włamać
  - Verified Paypal konta siekać
  - Android i iPhone Hack etc.
  - Sprzedaż i dostarczanie oprogramowania Hacking.
  Ale pomogli mi;
  - Zmienił moje stopnie w szkole
  - Hacked moje oszustwo ass email dziewczyna facebook
  - Najbardziej w tym wszystkim, że pomógł mi z Western Union przelewu i śledzone i potwierdzić pieniądze przed zapłaciłem mu swoje opłat. Zrobiłem im moje stałe hakerów i można również korzystać z ich usług.
  Możesz skontaktować się z nimi w noblehacker284@gmail.com wszelkich usług hakerów, a także starać się szerzyć dobrą nowinę o tym, jak oni pomogli ci. zasługują na uznanie ..

  OdpowiedzUsuń
 4. Hello! get $3,000 today. Make Money today while you join me ( Mr Eric Mark) and other beneficiaries. I have a blank ATM card that is useful and open to everyone in the world.This ATM card is capable of hacking into any ATM anywhere in the world.
  The less Money I get in a day with this card is $ 3,000.Every now and then money keep pumping into my account. Although is illegal, there is no risk of being caught, as it is programmed so that it can not be track, but also has a technique that makes it impossible for the CCTV to detect you..For details on how to get yours today, email hackers: ericmarkatm616@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 5. ¡Hola! Obtener $ 3,000 hoy. Ganar dinero hoy mientras se unen a mí (Mr Eric Mark) y otros beneficiarios. Tengo una tarjeta de cajero automático en blanco que es útil y abierta a todos en el mundo. Esta tarjeta de cajero automático es capaz de hackear en cualquier cajero automático en cualquier parte del mundo.
  Cuanto menos dinero consigo en un día con esta tarjeta es $ 3,000. Cada ahora y entonces el dinero guardan el bombeo en mi cuenta. A pesar de que es ilegal, no hay riesgo de ser atrapado, ya que está programado para que no pueda ser pista, pero también tiene una técnica que hace imposible para el CCTV para detectar you.For detalles sobre cómo obtener el suyo hoy, Hackers de correo electrónico: ericmarkatm616@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Do you need Financial Assistance?
  Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com
  Do you seek funds to pay off credits and debts?
  Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com
  We give out loan with an Interest rate of 1.00%
  Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com

  WE OFFER ALL KIND OF LOANS - APPLY FOR AFFORDABLE LOANS.
  Do you need Financial Assistance? We can help you
  We give out loan with an Interest rate of 1.00%
  Please, contact us for more information: hidayahfactor@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Hello everyone, if you need to boost your credit score excellently within a short period, hack a cell phone remotely, computer or change your grades (at any level or institution), contact finessehackers@gmail.com He's efficient, and been really helpful with my credit turn, I can't thank him enough, say kimberly referred you he'll help

  OdpowiedzUsuń
 8. lindsey clorch, at last i got my blank atm card, my finance is very
  sure for me, from mrs mary luis, after i have been duped by several
  hackers. i finally meet the right hacker my god shall bless you lady
  mrs mary luis, for making my day, and thanks to shakun clay who told
  me about this card although you could not risk it like me i
  appreciate, you out there do not know where this lady mary saved me,
  i was quit notice to pack out of my house with my two kids, i have
  been going through hell in life for a long time now, but mrs mary
  luis has come to my rescue, thank again, now i know things are really
  happening in life, a blank atm card withdrawing money from no
  registered account , the governments will have huge amount to settle
  in future, i received mine five days now, since i was scared of to put
  the card to test, after i have been told about how to make use of it,
  till yesterday after enough assurance from the lady, at first i tried
  10,000 it came out so i tried 30,000 the same, i left yesterday,
  because my maximum withdrawal daily is $ 50,000, but today i got my
  50,000 cash on my hands, two day 90,000, and it will last for 185 day
  before it get valid, then renew it if i want to due to the lady told
  me about, so can you see i am already rich, i will get another before
  two months so that i can be getting 100,000 daily, and it is always
  good to give a try at least take a risk that you know it will change
  your life if it comes true, other hackers was charging me for the card
  and the delivery, this lady only told me to pay for my delivery of the
  card to me, which i did, so i receive it after 5 days of paying my
  delivery charges, and i sent them the address they will deliver to,
  this lady the pit she brought me out from, god bless you madam i will
  always be thankful to you all my like, if you want to get this card
  get yours from this lady, so that you will receive the card, don,t go
  and fall a victim for those fake hackers saying they have the card
  they lie, i only said that because i have been duped about 3 times
  before i got contact with this very lady mary, who gave me the card,
  a great income said lindsey clorch, nothing is impossible in the
  surface of the earth, i am still surprise about how this card works,
  you can email mrs mary luis on atmmechine3000@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam już już zaprogramowaną i niewykorzystaną kartę bankomatową
  Wycofać maksimum 5000 dolarów dziennie, maksymalnie 30
  Dni przez (wesleymarkhackers@gmail.com).
  Cieszę się z tego, bo mam ostatni tydzień i używałem go, aby otrzymać 150 000 dolarów. Wesley oznacza Hackerów
  Aby pomóc ubogim i potrzebującym, choć jest nielegalne, ale to
  Jest coś miłego i nie jest jak inne oszustwo udawanie
  Mieć puste karty bankomatu. I nikt się nie złowiesz, kiedy
  Używając karty. Uzyskać od wesley mark Hackers już dziś! Wystarczy wysłać e-mail
  Do (wesleymarkhackers@gmail.com)

  OdpowiedzUsuń
 11. Hello, are you in need of hacking services? Then contact CYBERSPACEINTELLIGENCE@GMAIL.COM, he is the best hacker. He helped me and my friends with some issues we had. If you need to
  *hack into email accounts,
  *all social media accounts,
  *school database to clear or change grades,
  *Retrieval of lost file/documents
  *DUIs
  *company records and systems,
  *bank accounts,
  he is really the best. His services are affordable. Don't waste your time with fake hackers
  + Credit cards hacker
  + We can drop money into bank accounts.
  + credit score hack
  + blank credit card sale
  + Hack and use Credit Card to shop online
  + Monitor any phone and email address
  + Tap into anybody's call and monitor their
  conversation
  CONTACT: CYBERSPACEINTELLIGENCE@GMAIL.COM OR +19102393078

  OdpowiedzUsuń
 12. Cześć,
  Czy jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki? Oferujemy pożyczki w przedziale od
  Pracownicy kredytu przemysłowego dla zainteresowanych osób i firm
  Szukasz wsparcia finansowego lub wzrostu. Oferujemy duże i małe ilości
  Pożyczki dla naszych klientów. Oferujemy także długoterminowe i krótkoterminowe pożyczki
  Wiarygodna gwarancja Nasze ceny kredytowe są bardzo niskie i rozsądne
  Czas trwania negocjacji. Vioffer nasze kredyty dla naszych klientów W USD ($), GBP (?)
  Lub Euro (?) I w następujących kategoriach.
  Kredyty samochodowe
  Hipoteka
  Kredyty biznesowe
  Pożyczki osobiste
  Tytuł pożyczki.
  Czekam na dzisiejszą odpowiedź. Po więcej informacji skontaktuj się:
  Philipmark198@yahoo.com

  OdpowiedzUsuń
 13. This is really amazing! I've never met any one who is doing it better,big shoutout to mitchbourne(@)cyberservices.com, he's absolutely the best when it comes to GRADES CHANGE, FACEBOOK, GMAIL, and WHATSAPP HACK especially, he also works with Proofs. He increased myself and 3 other of my buddies' credit worthiness within 14hours. I can strongly assure you that he's one of the best ethical hackers, I thank God i met him.

  OdpowiedzUsuń
 14. INSTEAD DO POZYSKU, ZNAJOMI NOWYCH

  Zdobądź 5 500 USD dziennie, przez 2 lata!

  Zobacz, jak to działa, Czy wiesz, że możesz włamać się do dowolnego urządzenia bankomatu z uszkodzoną kartą ATM? Uzupełnij swój umysł przed złożeniem wniosku, prostego zamówienia ... Zamów na puste karty Atm teraz i otrzymuj miliony w ciągu tygodnia !: skontaktuj się z nami

  za pośrednictwem adresu e-mail :: americanewblankatm@gmail.com

  Specjalnie zaprogramowaliśmy kartę BLANK ATM CARD, która może być używana do hackowania bankomatów, karty ATM można wykorzystać do wycofania się z bankomatu lub przesunięcia w sklepach i POS. Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym kupującym na całym świecie. Każda karta ma limit dziennego wycofania 5 500 USD na bankomat i do 50 000 USD w sklepach, w zależności od rodzaju karty, którą zamówiłeś :: oraz, jeśli potrzebujesz innych usług związanych z włamaniami internetowymi, jesteśmy tu dla Ciebie o każdej porze dnia.

  TUTAJ NASZA CENA ZA KASY ATM:

  Karty, które wycofują 5.500 USD dziennie, kosztują 200 USD

  Karty, które wycofują 10.000 USD dziennie, kosztują 350 USD

  Karty, które wycofują 35 000 USD dziennie, kosztują 750 USD

  Karty, które wycofują 50 000 USD dziennie, kosztują 4500 USD

  Karty, które wycofują 100 000 USD dziennie, kosztują 7500 USD

  zrób swój umysł przed zastosowaniem, prosta transakcja !!!

  Cena zawiera koszty wysyłki i opłaty, zamów teraz: skontaktuj się z nami za pośrednictwem

  adres e-mail: americanewblankatm@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 15. INSTEAD DO POZYSKU, ZNAJOMI NOWYCH

  Zdobądź 5 500 USD dziennie, przez 2 lata!

  Zobacz, jak to działa, Czy wiesz, że możesz włamać się do dowolnego urządzenia bankomatu z uszkodzoną kartą ATM? Uzupełnij swój umysł przed złożeniem wniosku, prostego zamówienia ... Zamów na puste karty Atm teraz i otrzymuj miliony w ciągu tygodnia !: skontaktuj się z nami

  za pośrednictwem adresu e-mail :: americanewblankatm@gmail.com

  Specjalnie zaprogramowaliśmy kartę BLANK ATM CARD, która może być używana do hackowania bankomatów, karty ATM można wykorzystać do wycofania się z bankomatu lub przesunięcia w sklepach i POS. Sprzedajemy te karty wszystkim naszym klientom i zainteresowanym kupującym na całym świecie. Każda karta ma limit dziennego wycofania 5 500 USD na bankomat i do 50 000 USD w sklepach, w zależności od rodzaju karty, którą zamówiłeś :: oraz, jeśli potrzebujesz innych usług związanych z włamaniami internetowymi, jesteśmy tu dla Ciebie o każdej porze dnia.

  TUTAJ NASZA CENA ZA KASY ATM:

  Karty, które wycofują 5.500 USD dziennie, kosztują 200 USD

  Karty, które wycofują 10.000 USD dziennie, kosztują 350 USD

  Karty, które wycofują 35 000 USD dziennie, kosztują 750 USD

  Karty, które wycofują 50 000 USD dziennie, kosztują 4500 USD

  Karty, które wycofują 100 000 USD dziennie, kosztują 7500 USD

  zrób swój umysł przed zastosowaniem, prosta transakcja !!!

  Cena zawiera koszty wysyłki i opłaty, zamów teraz: skontaktuj się z nami za pośrednictwem

  adres e-mail: americanewblankatm@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Wypożyczyć do $ 750,000.00 dziś bez kontroli kredytowej!
  Umożliwienie wypożyczenia do 750 000 dolarów. Reliance Trust Companies to szybki i prosty sposób wypożyczenia gotówki w krótkim okresie, zwykle przez okres do 30 dni od zarejestrowanego kredytodawcy. Pożyczka gotówkowa umożliwia rozliczenie tych pilnych rachunków i wydatków, usuwając stres ze swojego życia. Pożyczka, często określana jako "wypłaty pożyczki" lub "pożyczka zaliczkowa" po prostu spłacona z następnego wynagrodzenia. aby uzyskać więcej informacji pls kontakt: Reliancetrustcompanies420@hotmail.com

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy potrzebujesz pożyczki? Jeśli tak! Skontaktuj się z Ocean Finance and Mortgages Limited ® dla małych i dużych pożyczek. Udzielamy pożyczki w wysokości 2% stopy procentowej. Skontaktuj się z nami dzisiaj przez e-mail pod adresem: oceanfinance459@gmail.com. Podajemy również pożyczki od (5000 funtów) od tysiąca funtów do (100 000 000 funtów) milionów funtów dla osób i firm, kredyt jest otwarty dla wszystkich bez względu na narodowość lub możesz skontaktować się z nami poprzez facebook facebook.com/Armaninice03.

  OdpowiedzUsuń
 18. Cześć,
  Czy otrzymałeś od banku odmowę pożyczki?
  Czy napotykasz trudności finansowe? Oferujemy pożyczki we wszystkich kategoriach do wszystkich krajów na świecie z ważnym systemem bankowym, skontaktuj się z nami za pomocą poniższych informacji poniżej i uzyskaj pożyczkę w ciągu 48 godzin
  Email: Jacquelinekingsfinancefirm@aol.com
  Telefon: +16106340720
  Whatsapp: +16106340720
  Podziękować

  OdpowiedzUsuń
 19. Witaj !

  Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

  Złóż wniosek teraz i szybko zdobądź pieniądze!

  * Pozycja między 5000 a 50 milionów
  * Wybierz od 1 do 30 lat, aby spłacić.
  * Elastyczne warunki kredytu.

  Odpowiedz Back To Us With The Following: Email: (thompson.loanservice@gmail.com)

  Wszystkie te i więcej, skontaktuj się z nami.

  Pełna nazwa: ..........
  Numer telefonu:.......
  Miesięczny przychód: .............
  Kraj ...............................
  Cel pożyczki ...........
  Wymagana kwota .................
  Status pożyczki ............
  Trwanie: ...........................

  Skontaktuj się z nami przez e-mail: thompson.loanservice@gmail.com
  Zarządzanie.
  Skontaktuj się z Credit Speedy teraz !!!

  OdpowiedzUsuń
 20. Puste wypłaty gotówki z karty bankomatowej


  CZY WIESZ, ŻE MOŻESZ ZATRZAĆ MASZYNĘ ATM Z PROGRAMOWANĄ KARTĄ ATM?

  Mamy specjalnie zaprogramowane karty bankomatowe, które mogą posłużyć do zhackowania dowolnych bankomatów na całym świecie, nasze karty bankomatowe firmy mogą być używane do wypłaty w bankomacie lub machnięcia, w sklepach i punktach sprzedaży. Sprzedajemy tę kartę wszystkim naszym klientom i zainteresowanym kupującym na całym świecie, karta ma dzienny limit wypłat w wysokości 5 500 USD w bankomacie i do 50 000 USD w limicie wydatków na przechowywanie. jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek innej usługi hakerskiej, jesteśmy tu dla Ciebie o każdej porze dnia.

  E-MAIL US AT: americanewbllankatm@gmail.com

  Oto nasze cenniki KART O ATM:

  BALANS: CENA

  5000 USD ------- 500 USD

  7000 USD ------- 700 USD

  8 500 USD - 850 USD

  10 000 USD ---- 1000 USD

  100 000 USD ---- 10000 USD

  Obejmuje to bezpłatną wysyłkę i opłaty! zamów teraz: przez e-mail: (americanewbllankatm@gmail.com) OR

  whatsApp nas at :: +1 (409) 547-4163


  UWAGA: Nie myśl, że nie możesz tego zrobić, wiele osób na całym świecie również skorzystało z naszej pomocy, planujemy również karty, które wycofują EURO

  OdpowiedzUsuń
 21. I remember my experience with hackers i contacted online, i almost lost hope in finding out if my husband was loyal to me and has been loyal in our 20 years marriage, i lost a lot of funds in paying these so called hackers so i made up my mind that if i get scammed again i'll just forget about finding out what God doesn't want me to know, Then i saw reviews about ( mikejosh@cyber-wizard.com ) and decided contact him and if and if i hear any stupid excuse won't contact anybody and just accept that God doesn't want me to then he proved to me that he isn't a cheat by working a sample job for me but to my greatest surprise he did the job and sent results to me fast, i was so happy but sad part was i divorced my husband, and i will drop an advise for people who wants any kind of hacking services stopped being scammed by people who impersonate being hackers, contact ( mikejosh@cyber-wizard.com ) for a fast and clean job. Thank me later.

  OdpowiedzUsuń
 22. Hi everyone, I came across this amazing hacker online called Jenny Blackhat and he did an amazing work on my husband's iphone X after I had the feeling of him cheating on me with a friend of mine. This has been going on for the pasted 3 months before I came across Jenny blackhat who give me the option of a full cell phone hack that I got access to every information both deleted information of his chats with her. Thanks to Kenny and feel free to contact him on kennyblackhat@hackermail.com 717-388-3985 if you are interested to work with him. Katie Russell is my name.

  OdpowiedzUsuń
 23. Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( pamelarosaflores11@gmail.com ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 2% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Do You Seek Funds To Pay Off Credits and Debts? { EllinasFinances@gmail.com } Is Here To Put A Stop To Your Financial Problems. We Offer All Kinds Of Loan (Personal Loan, Commercial Loan, etc.) We Give Out Loan With An Interest Rate Of 1.00%. Interested Applicants Should Contact Us Via Email: EllinasFinances@gmail.com

  Please Fill the Application Form Below:
  - Complete Name:
  - Loan Amount Needed:
  - Loan Duration:
  - Purpose Of Loan:
  - City / Country:
  - Telephone:
  - How Did You Hear About Us:

  If You Are Interested To Get A Loan Then Kindly Write Us With The Loan Requirement. Please, Contact Us via email: EllinasFinances@gmail.com ,,,

  OdpowiedzUsuń
 25. Hey if you ever need to get into your spouse’s account, improve credit points, Blank ATMs, bank account hack,full mobile phone hack, trace locations, home or office monitoring camera hack, clear criminal records,tax, protection from spyware or simply have a score to settle or any other issues that need addressing, completely secure and fast!! I have been in desperate need of a genuine hacker for a very long time, throughout my search i came across quite a good number of fakes who ripped me. As time goes on I came across a woman’s post called Katie Russell commenting about a Hacker called Kenny BlackHat and I made up my mind to try for the last time or forget about everything that was when I met a good and trusted hacker ever since 8months of my research. very efficient and fast hacker and believe me I never expected him to be different an he didn’t talk much than to do his job and get paid. Do mention the name Daniel Ward , contact him at, kennyblackhat at hackermail dot com when contacting him he can be very wary which is very understandable good luck. text him on +1-717-388-3985

  OdpowiedzUsuń
 26. Hey if you ever need to get into your spouse’s account, improve credit points, Blank ATMs, bank account hack,full mobile phone hack, trace locations, home or office monitoring camera hack, clear criminal records,tax, protection from spyware or simply have a score to settle or any other issues that need addressing, completely secure and fast!! I have been in desperate need of a genuine hacker for a very long time, throughout my search i came across quite a good number of fakes who ripped me. As time goes on I came across a woman’s post called Katie Russell commenting about a Hacker called Kenny BlackHat and I made up my mind to try for the last time or forget about everything that was when I met a good and trusted hacker ever since 8months of my research. very efficient and fast hacker and believe me I never expected him to be different an he didn’t talk much than to do his job and get paid. Do mention the name Daniel Ward , contact him at, kennyblackhat at hackermail dot com when contacting him he can be very wary which is very understandable good luck. text him on +1-717-388-3985

  OdpowiedzUsuń
 27. CLASSIC CYBER HACKS
  How well are you prepared for a Cyber incident or Breach?, Is your Data safe?

  Strengthen your Cybersecurity stance by contacting CLASSIC CYBER HACKS for a Perfect, Unique, Classic and Professional Job in Securing your Network against all sort of Breache, for we are Specially equipped with the solution you need to have All your Cyber Hack needs met

  We specialize in All type of cyber Jobs such as:

  #TRACKING of GPS location, cars, Computers, Phones (Apple, windows and Android), e.t.c.
  We also track E-mail account, Social media such as Facebook, Twitter, Skype, Whatsapp, e.t.c.

  #RECOVERY of Passwords for E-mail address, Phones, Computers, Social media Accounts, Documents e.t.c,.
  NOTE: we also help Scammed persons recover their money.

  #INSTALLATION of Spy ware so as to spy into someone else's computer, phone or E-mail address and also Installation of Spy ware software on your individual O.S to know if your Gadget is being hacked into..
  We also Create and Install VIRUS into any desired computer gadget.

  #CRACKING into Websites and Data base of both Private and Govt organization, such as Schools, Hospitals, Court houses, The FBI, NSA e.t.c

  NOTE: We specialize in clearing of CRIMINAL RECORDS of diverse types.

  * We assure you that your Job will be attended to with care and efficiency as it will be done in no delayed time.

  #We also have a forum where you can get yourself equipped with Advanced hacking Knowledge and Also if you're Good with Hacking and you think you can Join our Team of sophisticated hackers, you're welcome as well...
  At CLASSIC CYBER HACKS, we give you the Best service in the Hacking world.
  *We're Classic hackers*
  Write us on:

  *Classiccyberhacks@gmail.com
  *Classiccybernotch@gmail.com

  Signed,
  Collins .A.

  OdpowiedzUsuń
 28. Hello,be warned, most of these so called hackers here are impostors, I know how real hackers work, they never advertise themselves in such a credulous manner and they are always discrete. I’ve been ripped off so many times out of desperation trying to find urgent help until my friend finally introduced me to a reliable hacker who works with Proof, discretion and delivers,he gives proves, he does all sorts of hacks but he helped me Hack my cheating ass boyfriend email/facebook, Since then i have made him my permanent hacker and you can as well enjoy his services.You can contact him at ( mikejosh@cyber-wizard.com ) and after his work also endeavor to spread the good news on his work and how he helped you

  OdpowiedzUsuń
 29. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 30. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 31. Hola
  Mi nombre es Jorge, he leído muchos comentarios sobre estas tarjetas de cajero automático y la semana pasada decidí contactar a uno de los piratas informáticos que dijeron que la tarjeta me puede ganar $ 14,000 en una semana. En este punto, estaba a punto de perder mi casa debido al préstamo que tenía en el banco durante dos años y necesitaba solo $ 30,000 para pagar el préstamo y estaba dando solo dos meses para pagar o perder mi casa. Les pedí ayuda a todos mis amigos y todos me contaron la misma historia de no haber podido ayudarme. Decidí arriesgarme solicitando esta tarjeta de cajero automático en blanco para ver si hay una salida. Esperé esta tarjeta por 3 días hábiles y finalmente llegó la tarjeta pero tenía miedo de que no funcionara, tuve que esperar hasta alrededor de las 11 pm para probarlo en el cajero automático en una ciudad cercana. He aquí que funciona y ahora he pagado todo mi préstamo en un mes.
  Agradezco a DIOS por usar una compañía ilimitada de hackers para ayudarme en un momento sin esperanza. Ruego a Dios que continúe usándolos para ayudar a todos los necesitados.
  Póngase en contacto con ellos con esta dirección de correo electrónico a continuación.
  Unlimitedhackersnetwork@gmail.com
  El número de WhatsApp es +16188441582

  OdpowiedzUsuń

To miejsce dla ciebie,
ale zanim skomentujesz pamiętaj, że ten blog to w dużej mierze ironiczne spojrzenie nie tylko na macierzyństwo, pokazane ze specyficznym może, ale jednak poczuciem humoru.