DUMNA MAMA-konkurs Fisher Price

wtorek, 26 maja 2015
      Każda mama jest dumna z osiągnięć swoich dzieci. Nawet te, które twierdzą, że macierzyństwo to stan naturalny i bycie matką to żaden wyczyn, pękają z dumy przy pierwszym kroku malucha, zdobyciu kolejnej umiejętności. Sama należę do takich mam.


    Starsza dwójka dzieciaków bardzo szybko odkryła zalety bezpieluchowego życia, najmłodsza broniła swojej pieluszki, niczym ostatniego bastionu. Sam widok nocniczka napawał ją lękiem, o jakichkolwiek próbach korzystania nie było mowy. Postanowiłam dać jej czas (nie każdy dwulatek biega bez pieluszki). Nagle tuż po drugich urodzinach zobaczyła koleżankę -rówieśniczkę, która sama pobiegła do nocniczka.
Melcia była zafascynowana. Skomentowała: "Maja nie ma pieluszki, zrobiła siusiu, na nocniczek". Temat ucichł na dwa dni. Po tym czasie córcia oświadczyła, że nie chce już pieluszki. Od tej pory nastała era majteczkowa.

      Jestem #dumnąmamą, nie naciskałam na nią, poczekałam, aż sama dojrzeje do tej decyzji. Od czasu zdjęcia pieluszki minęło ponad pół roku, Melcia zaliczyła zaledwie dwie wpadki. Tu Fisher Price wyszedł mi oraz innym mamom naprzeciw. Przyznał trofea za poszczególne osiągnięcia dla mam.

26 maja, tuż po północy, na  fanpage’u Fisher-Price pojawi się niezwykła Galeria Trofeów. Galeria zawierać będzie 6 wyjątkowych nagród, symbolizujących kamienie milowe w rozwoju dziecka:

1. Nagroda Kilkugodzinnego Snu – dla Mam, którym udało się odkryć na nowo długi i niczym nieprzerwany sen
2. Nagroda Łapaczki Szczęścia– dla Mam, których dziecko utrzymuje je w ciągłym ruchu.
3. Nagroda Mediatorki Zabaw – dla Mam, które zawsze znajdą złoty środek w sprzeczce o foremki.
4. Nagroda Mistrzyni Mowy – dla złotoustych Mam, które od pierwszych dni życia
maluszka prowadzą z nim górnolotne rozmowy.
5. Nagroda Nocnikowej Niezależności – dla Mam, które ciężko walczyły o uwolnienie życia od pieluch!
6. Nagroda Ultradźwiękowej Łyżeczki – dla Mam, które odkryły, że jedzenie smakuje dziecku lepiej, kiedy dostarcza je do buzi samolot.

Każda mama, w tym wyjątkowym dniu będzie mogła przyznać sobie jedno trofeum. To, z którym najbardziej się identyfikuje. Trofeum należy udostępnić publicznie na swoim facebookowym koncie, dodając pod zdjęciem komentarz krótko opisujący historię związaną z wybraną nagrodą.
W komentarzach należy używać hasztagów #dumnamama i #fisherprice.

Mamy, które najciekawiej opiszą zdobycie kamienia milowego przez swoje dziecko i swój wkład w to niezwykłe wydarzenie, mają szanse wygrać niesamowite, spersonalizowane nagrody od Fisher-Price®. Konkurs trwa do końca maja 2015.

Wejdź na YouTube i obejrzyj film, który Fisher-Price® przygotował z okazji Dnia Matki
https://www.youtube.com/user/fisherpricebrand

Galerii Trofeów szukaj 26.05 na Facebooku
https://www.facebook.com/FisherPricePolska?fref=ts

 Jesteś dumną mamą, a może dumnym tatą? Polub.

                                                           

7 komentarze

 1. świetny pomysł z tymi trofeami :) ja bym chciała taki za najdłuższy sen, ale najpierw musiałaby córka pięknie spać ;) może to by ją zmotywowało? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny pomysł z tym trofeum. Brawa dla Melci. Fisher Price to nie tylko gwarancja jakości, ale jak widać też pomysłowości.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zapraszam. Nominowałam Cię do zabawy :) http://dermiblog.pl/nominacja-do-liebster-blog-award/

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł rewelacyjny dla mnie to trofeum złotouste by się nadało

  OdpowiedzUsuń
 5. Jedno trofeum to dużo za mało, powinnyśmy je dostawać na każdym kroku ;)

  OdpowiedzUsuń