polak potrafi

sobota, 15 marca 2014 Poznajcie Sabinę, która spełnia marzenia swoich dzieci. Jak tego dokonuje?

Zapraszam do przeczytania i wsparcia Projektu Londyn

Polak potrafi!


naglowek-final_300

Kochani!
Dziś zwracam się do Was z apelem o wsparcie Projektu Londyn na Polak Potrafi. Postanowiliśmy przygotować po podróży przewodnik po Londynie śladami bajek. Przewodnik będzie w całości elektroniczny, dostępny przez internet (mam nadzieję, że również ze smartfonów, tabletów i innych przenośnych stworzeń ;)) i mam nadzieję, że będzie to swego rodzaju innowacja wśród przewodników rodzinnych.
Przygotowanie projektu na Polak Potrafi zajmowało mi ostatnio spooooro czasu. Mam nadzieję, że to docenicie

:)


Interaktywny przewodnik po Londynie

Żeby przewodnik był super-hiper-ekstra-fajny będziemy chcieli zrealizować nasz plan (Program wyprawy – pierwszy projekt) w wersji maksimum. Dlatego właśnie potrzebujemy wsparcia –i to czysto finansowego.

Wesprzyj nas na Polak Potrafi

Jeśli chcecie wesprzeć Projekt Londyn w naszych dążeniach, wystarczy odwiedzić naszą stronę na portalu Polak Potrafi – http://polakpotrafi.pl/projekt/projekt-londyn,  kliknąć przycisk „Wesprzyj to!” na stronie projektu. Zostaniesz wtedy poproszony o wybranie kwoty wsparcia, oraz wyboru nagrody. Następnie zostaniesz przekierowany do panelu transakcyjnego serwisu Transferuj.pl, gdzie będziesz mógł dokonać wpłaty zadeklarowanej kwoty wsparcia.

Czekają nagrody od Projektu Londyn!

My nie pozostaniemy dłużni – przygotowaliśmy dla Was różne ciekawe nagrody – od kartki z pozdrowieniami z wyprawy do Londynu aż po prywatny pokaz zdjęć wraz z obiadem w stylu brytyjskim w naszej głównej siedzibie w Warszawie :)!
dsc_011411-401x600 DSC_0311 dsc_02551-1024x685

Księciunio i Łobuz debiutują na srebrnym ekranie

W związku z rozpoczęciem naszej akcji na Polak Potrafi, Księciunio i Łobuz wystąpili w swoich debiutanckich rolach w filmie promującym nasz projekt – zobaczycie go także na – http://polakpotrafi.pl/projekt/projekt-londyn.

Wszystko albo nic!

Jednocześnie chcę Wam powiedzieć, że Polak Potrafi ma zasadę „Wszystko albo nic” – zatem, aby zrealizować nasze marzenie i pomysł musimy uzbierać całą kwotę. Polak Potrafi to nie deklaracje, tylko natychmiastowe wpłaty na konto projektu. Te środki zostaną nam przekazane dopiero po  zakończeniu zbiórki i tylko pod warunkiem zebrania przynajmniej pełnej kwoty. Wtedy też będziemy mogli zacząć przekazywanie Wam nagród – przynajmniej ich części, bo niektóre będą mogły do Was dotrzeć dopiero w trakcie lub nawet po wyprawie.
To jak, możemy na Was liczyć?
Polak Potrafi0 komentarze

Prześlij komentarz