masażysty na gwałt!

wtorek, 3 grudnia 2013

Powszechnie wiadomo, iż rodzice małych dzieci cierpią na chroniczny brak snu. Matka wmawia sobie, że jak wyjdą ostatnie dwa zęby to może wreszcie....  Pobożne życzenie. Dolnych trójek nie widać, snu także. Sen odszedł, może się obraził, że go tu nie potrzebują.

Ostatnie trzy noce matka zaliczyła by do tych z serii: ruch to zdrowie. Dziecię nie śpi, marudzi, matka średnio co 7 min podaje smoczek, róg kołderki, głaszcze po główce. Poranna kawa to za mało, a dziecina rano rześka jak poranek.

To zjawisko nasila się u dzieci wyjątkowo zmęczonych: mamo nie mam siły iść.... pobiegnę sobie. Mniej więcej tak jest z maluszkami im bardziej zmęczone , tym trudniej im zasnąć :(. Do tego złośliwe smoczki gubią się, wpadają w jakieś trójkąty bermudzkie i tyle ich widziano.

Znajdując kilka minut spokoju matka do grzejnika się przytuliła.Błąd. po przebudzeniu wiedziała, że ten dzień będzie ciężki. Drzemka na siedząco z kaloryferem zamiast poduszki nie wpływa dobrze na kondycję karku .Matka na gwałt potrzebuje masażysty, bo pozycja jaką przybrała do chodzenia nie nadaje się na pokaz publiczny.

Jakiś pomysły gdyby żaden się nie głosił?

12 komentarze

 1. Kochana polecam Difergan albo Hydroxzyzyne nie zaszkodzi Melce a prześpi całą noc , ja po 2 latach nie spania mało co nie wpadłam w depresje te syropki uratowały mi życie :)
  co do masażysty z miłą chceią pomogę jako żona fizjoterapeuty :) polecam prysznic parę ćwiczeń i posmaruj kark np. Naproxsenem pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dip rilif? mam w szafce zawsze pomagała,jak się zbyt sforsowałam

   Usuń
  2. Mój KAcperro hydorxyzyne może wypić całą i efektu n i widu ni słychu....:(

   Usuń
  3. na niektóre dzieci hydroxyzyna albo diphergan działąją odwronie zamiast uspokoić
   a dip riliff powinien pomóc bo działa przciwzapalnie

   Usuń
  4. Wy żartujecie prawda? Podajecie dzieciom syropy uspokajająco-nasenne?

   Usuń
  5. czy hydroxyzyna to nie jest ten syrop/tabletki, co na ospę przepisują?

   Usuń
  6. Niektórzy lekarze przepisują, bo ma też działanie przeciwświądowe. Ale ogólnie to się go podaje przy zaburzeniach lękowych albo nadpobudliwości. Mnie psychiatra proponował, ale przy dłuższym stosowaniu uzależnia. Senność to skutek uboczny, dlatego nie u wszystkich występuje. Tak jak z Aviomarinem. Niektórzy wezmą i jest ok, a ja np. nie ogarniam po nim. Jestem tak senna jakbym się najzwyczajniej naćpała ;)

   Usuń
 2. Oj chodź ja cię wymasuje a robię to profesjonalnie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ty się nawet nie odzywaj,
   twoje życzenia z nieprzespaną nocką się sprawdziły,
   kraczesz jako wrona ;)

   Usuń
 3. następnym razem poduszkę na kaloryfer weź ;) miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też właśnie zarywam noce przez ząbki, już ledwo na oczy widzę ale na szczęście szkód w kręgosłupie jeszcze a zaznaczam słowo jeszcze nie mam.

  OdpowiedzUsuń