wielki test wózka Micralite SUPERLITE - 10 dni razem

poniedziałek, 6 maja 2013
Wózek był u nas 10 dni ,zżyliśmy się z nim ,jak z własnym . Lekki , łatwo się prowadzi, wygodny dla dziecka, szybko i sprawnie się składa i rozkłada , mieści się bez problemu nawet do małego bagażnika .


Kółka ,o czym już niejednokrotnie wspominałam ,radzą sobie z każdym podłożem . Test w Ogrodzie Botanicznym w Powsinie pokazał ,że nie ma powierzchni nieprzejeżdżalnej dla niego .


Przejazd przez nierówne stęple kolejowe wyznaczające trasę okazał sie łatwy i przyjemny .

Nowoczesny desing zwracał uwagę i przykuwał spojrzenia ,świetnie skomponował się z kwitnącą magnolią .

                                                           Tak wózek widzi mama :)A tak widzą go ci , którzy patrzą z boku  .

Palmiarnia również przywitała nas ciepło .

Wózek Micralite SUPERLITE jest nie tylko funkcjonalny , ale i ładny . Jego prosta obsługa i nowoczesny wygląd razem dają idealna całość . Trzypunktowe pasy na siedzisku można łatwo i szybko przełożyć na pożądaną wysokość . Dziecko może swobodnie jechać w obserwując otoczenie ,a gdy zaśnie sprawnie można obniżyć siedzisko .Duże pompowane kółka są w stanie pokonać każdy ,nawet najbardziej nierówny teren , małe -obrotowe kółeczka nadają wózkowi zwrotności .Buda chroni przed promieniami słońca ,a "okienko " w niej pozwala opiekunowi mieć kontakt z maluszkiem . Wózek jest bezpieczny , dzięki odblaskom i pasom . Folia przeciwdeszczowa świetnie chroni dziecko zarówno przed deszczem ,jak i przed wiatrem ( ma efektowne etui ). Kółka można łatwo zdjąć i założyć ,ułatwia to spakowanie wózka do bagażnika samochodu ,a le również szybkie i sprawne oczyszczenie ich po spacerze . Lekka konstrukcja wózka pozwala cieszyć się spacerami przez długie godziny .

. Ten wózek to mój typ .Polecam wszystkim ,którzy chcą wózka łatwego w obsłudze, o niskiej wadze , dającego komfort dziecku oraz przykuwającego spojrzenia innych .


Serdecznie dziękuję za możliwość udziału w testach :).

0 komentarze

Prześlij komentarz

To miejsce dla ciebie,
ale zanim skomentujesz pamiętaj, że ten blog to w dużej mierze ironiczne spojrzenie nie tylko na macierzyństwo, pokazane ze specyficznym może, ale jednak poczuciem humoru.