MamaMia mnie przedstawia

poniedziałek, 27 maja 2013

" I JA JESTEM MAMA!"- poznaj mamę i autorkę bloga MAMĄ PO RAZ TRZECI...

BOŻUSIA, MAMĄ PO RAZ TRZECI 


Moje dzieci najbardziej lubią, kiedy
poprostu jesteśmy, mamy czas na rodzinny relaks. Gramy w gry, jeździmy na wycieczki, chodzimy na spacery. Letnie i zimowe ogniska, jazda na sankach, wyjazdy nad wodę, basen, leżenia w hamaku.... Tak hamak chyba lepszy od mamy. 
Kiedy mam czas tylko dla siebie to
prowadzę bloga, dzielę się doświadczeniem z innymi mamami, czytam ksiażki. 
Najfajniesze w byciu mamą jest
możliwość obserwowania rozwoju małego człowieka, wspieranie przy nabywaniu  umiejętności, radość  nawet z najmniejszego sukcesu dziecka. 

Najtrudniejsze w byciu mamą jest
bycie mamą :) Dbanie, zamartwianie, kalkulowanie, podejmowanie decyzji zaważających o życiu innych, trudna codzienność. 

Zaczęłam prowadzić bloga 
kiedy byłam w początkach trzeciej ciaży. Pytania, wątpliwości i radość były bodźcem początku blogowej przygody. Zaledwie po kilku miesiącach okazało się, że mam bardzo duże grono czytelników.  Cieszę się, że są chętni do czytania moich zmagań z piórem. 
Marzę o 
Łasce od losu, szczęściu rodzinnym, domu z kominkiem, o zdrowiu najbliższych i dużej ilości słońca, które napełnia mnie energią. 

Adres bloga i zaproszenie do odwiedzenia
Serdecznie zapraszam do mnie na chwilę relaksu, poczytanie o domowych nieporozumieniach, wynikających z naszych różnic, o teorii moich dzieci na życie oraz o całkiem nowym uczeniu się obsługi małego człowieka. 


0 komentarze

Prześlij komentarz

To miejsce dla ciebie,
ale zanim skomentujesz pamiętaj, że ten blog to w dużej mierze ironiczne spojrzenie nie tylko na macierzyństwo, pokazane ze specyficznym może, ale jednak poczuciem humoru.