zdrowotne skarpetki

środa, 17 kwietnia 2013
marzec26

zdrowotne skarpetki

dodano: 26 marca, 14:52 przez bozusia

Zawsze cieszę się na widok listonosza lub kuriera ( bez skojarzeń poproszę ) . Każdy lubi dostawać prezenty ,a wyżej wymienieni przynoszą paczki , paczuszki, paczuchy . Gęba sam się śmieje na widok takowej ,choć z góry wiadomo ,co w niej znajdziemy . Dziś dotarły do mnie skarpetki ,temat może prozaiczny ,ale spróbujcie mieć niewygodne na nogach . Skarpetki powinny być bez uciskowe, niczym dziwnym nie barwione ( pamiętacie moje ostatnie doświadczenia z czarnymi stopami ). Nie żadna chińszczyzna , nasze polskie , zdrowotne , z przędzy bambusowej .
Pan m. ma bardzo wrażliwe stopy z wrastającymi paznokciami ( pominąwszy brak komfortu w większości znanych nam modeli skarpetek dochodzi ból podczas użytkowania ,gabi natomiast ,jakby miała jakąś nerwicę natręctw : tu uwiera nitka na szwie ,tu coś uciska . Mam dla nich nowe skarpetki , które mają rozwiązać nasze problemy stopowo - skarpetkowe : .deomed, od jutra wielki test !!!
W sumie mały teścik mamy już za sobą :melci stwierdza ,iż produkt nie nadaje się do zjedzenia , co oznajmiła głośnym okrzykiem po usilnych próbach konsumpcyjnych :)

photo
zdrowotne skarpetki: Zdjęcie pochodzi z notki zdrowotne skarpetki

skarpetki noszone

dodano: 12 kwietnia, 14:03 przez bozusia

Odgrażałam się ,że jeszcze wrócę do tematu skarpetek.
Nadal wypróbowujemy nowe skarpetki deoiMed . Zdrowe, bez uciskowe , z przędzy bambusowej . Mąż nosi je wiele godzin dziennie w pracy i twierdzi ,że dają mu niesamowity komfort ( nic nie czuć , żadnego ucisku , nawet wrastające paznokcie się nie "odzywają" ) . Po kilkakrotnym praniu nie zmieniają kształtu, mają nadal ten sam kształt ściągacza , komfort jest , jak przy pierwszym założeniu . Córcia też uwielbia swoje , choć pokolorowała je mazakami :)

photo skarpetki zdrowotne:

0 komentarze

Prześlij komentarz

To miejsce dla ciebie,
ale zanim skomentujesz pamiętaj, że ten blog to w dużej mierze ironiczne spojrzenie nie tylko na macierzyństwo, pokazane ze specyficznym może, ale jednak poczuciem humoru.