kochanek w szafie

czwartek, 25 kwietnia 2013
Zaufanie i szacunek są podstawą związku . Dlaczego nikną i pojawia się pustaka,którą niektórzy zapełniają nowym partnerem ? Gdy niczego nieświadoma/y  żona /mąż śpi sobie obok w łóżku drugie myśli o braku iskry, monotonii ,samotności we dwoje . Pojawia się ktoś . Ta/ten zły . Presja otoczenia , nagonka bliźnich . Rozbił małżeństwo,puściła się - to tylko niektóre jakże życzliwe opinie . Tylko dlaczego nie widzimy siebie ? Wiadomo są skrajne przypadki ,że ktoś kogoś rani z premedytacją ,ale nie jesteśmy z daną parą bez przerwy,nie znamy istoty ich związku .Życie jest tylko jedno, ludzie popełniają błędy ,ale tkwiąc w związku pozbawionym miłości ( czasami ta się wypala )  i patrzeć tempo w kolejny dzień nie każdemu się uśmiecha . Niektórzy potrzebują zmiany , tylko czy na lepsze ?

6 komentarze

 1. Czasami lepiej widzieć u kogoś niż u siebie, wolimy komentować czyjeś zycie nie widzac własnego bagienka, zycie.

  OdpowiedzUsuń
 2. ja to serca nam polakom katolikom rosną jak komuś gorzej - znajome nie ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja na szczęście nie mam tego problemu, z moim partnerem świetnie mi się układa i ani myślimy o zdradzie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. to świetnie :))) oby tak dalej nuna

  OdpowiedzUsuń
 5. W życiu nic nie jest czarno białe...

  OdpowiedzUsuń
 6. niekiedy papierek jej wizualnie atrakcyjniejszy od cukierka , w małżeństwach też niestety tak bywa , na zewnątrz wygląda ,ze świetnie funkcjonują ...

  OdpowiedzUsuń

To miejsce dla ciebie,
ale zanim skomentujesz pamiętaj, że ten blog to w dużej mierze ironiczne spojrzenie nie tylko na macierzyństwo, pokazane ze specyficznym może, ale jednak poczuciem humoru.